Fashionelka
Fashionelka
02/03/2011

Szyfonowa sukienka i koturny Finsk


Ci którzy śledzą mnie od początku pamiętają moje zamiłowanie do sukienek, spódnic i nienawiść do spodni. Moje poglądy od tamtego czasu nieco  się zmieniły, zarówno spódnice, sukienki jak i spodnie zajmują ważne miejsce w mojej szafie co znacznie poszerza pole manewru. Wiosna za rogiem, więc znowu mogę zacząć pokazywać się wam w zwiewnych sukienkach. Ta którą prezentuje poniżej jest z szyfonami i zdobieniami na ramionach. Fajnie podkreśla talię i “tworzy” figurę klepsydry.
Ps. Wybaczcie skwaszoną minę. Zdjęcia “pod słońce” to jednak nie był dobry pomysł :)

Kolejna nominacja dla Fashionelki. Tym razem w plebiscycie Modne Kreacje 2010 w kategorii Blog Modowy. To dla mnie ogromne wyróżnienie i kolejna motywacja. Jeśli chcecie mi pomóc, swój głos możecie oddać pod powyższym linkiem.

Sukienka – LOVE
Futro – Zara Kids
Koturny – FINSK
Kopertówka – H&M

Pierwsza edycja konkursu siemens fresh look zakończona! 3000zł na zakupy w asyście Karoliny Malinowskiej wygrała blogerka Daria Kuchniak (styllove.blogspot.com) Druga edycja właśnie się zaczęła. Swoje stylizacje o tematyce “Zawsze chciałam wyglądać jak…” możecie już załączać na stronie siemens fresh look Wcielcie się w rolę ulubionej gwiazdy muzyki, kina czy mody i stwórzcie stylizacje.  Każdej edycji konkursu towarzyszy magazyn online! Na okładce pierwszego numeru jest laureatka głównej nagrody,a w środku można przeczytać m.in wywiad z Darią i felieton Karoliny Malinowskiej KLIK

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.