Fashionelka
07/07/2011

Współpraca z Pandorą

We wtorek w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Pandory. Co ja miałam z tym wspólnego? Otóż całkiem sporo, byłam jedną z 5 blogerek na których ta kolekcja była prezentowana. Każda z nas miała za zadanie stworzyć stylizację inspirowaną charmsami, bransoletkami czy łańcuszkami z najnowszej kolekcji i powiedzieć o niej kilka słów na spotkaniu dla [...]

We wtorek w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Pandory. Co ja miałam z tym wspólnego? Otóż całkiem sporo, byłam jedną z 5 blogerek na których ta kolekcja była prezentowana. Każda z nas miała za zadanie stworzyć stylizację inspirowaną charmsami, bransoletkami czy łańcuszkami z najnowszej kolekcji i powiedzieć o niej kilka słów na spotkaniu dla stylistów i redaktorów mody. Każda z blogerek (czyli Karolina, Paula,Magda, Paulina) zaprezentowała stylizację w innym stylu, ja zdecydowałam się na klasyczną czerń. To dla mnie ogromne wyróżnienie i bardzo się cieszę, że mogłam wziąć w tym udział. Poniżej moja skromna fotorelacja, na zdjęcia naszych stylizacji w całości musimy troszkę poczekać.

PS. Zobaczcie co na swoim blogu napisała o nas Szefowa Działu Mody ELLE Alicja Kowalska KLIK

Moja kompozycja

Mój blog bierze udział w kampanii Rexony, na okres 5 tygodni wcielę się w rolę ambasadorki tej marki. Będę pisać nie tylko o nowej linii Rexony ale też o naszych higienicznych zwyczajach i różnych historycznych ciekawostkach w tym temacie. Najnowsza Linia Rexony została wzbogacona o nową, przełomową formułę MotionSense™, opartą na zawartych w kosmetyku kapsułkach, które uwalniają zapach pod wpływem ruchu. Dla mnie antyperspirant ma być przede wszystkim niezawodny i gwarantować mi ochronę przez cały dzień. Drugą ważną rzeczą jest zapach, musi być delikatny i świeży. Antyperspiranty z nowej linii Rexony mają u mnie mocną piątkę.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.