Mr. Vintage
Mr. Vintage
11/08/2011

Prezentacja jesiennej ramówki TVN

Przedwczoraj odbyła się konferencja prasowa prezentująca jesienną ramówkę stacji TVN - jednego z najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Największą atrakcją imprezy były oczywiście gwiazdy ze stajni TVN, które zobaczymy jesienią na ekranach telewizorów.

Postanowiłem przyjrzeć się stylizacjom zaproszonych gości.

1. Robert Kozyra.
W mojej opinii jeden z najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce, zresztą pojawił się w moim nieco już zapomnianym cyklu "Moje ikony stylu". Tym razem Robert Kozyra postawił na klasyczny szary garnitur i stonowane dodatki. Cały zestaw jest bardzo poprawny, ale też bardzo zwyczajny i nieco sztywniacki jak na takie wydarzenie. Bardziej nadaje się na typowo letnie biznesowe spotkanie niż na imprezę o charakterze rozrywkowym. Rzucają się także w oczy za długie spodnie.

2. Michał Piróg
Bez wątpienia najbardziej oryginalna stylizacja ze wszystkich gości. Kompletnie nie mój klimat, stylizacja całkowicie pozbawiona męskości, ale mimo wszystko doceniam odwagę.


3. Lesław Żurek
Doskonały przykład pokazujący, że trampki Convers'a nie pasują do wszystkiego. W tej stylizacji proponowałbym zamianę koszuli na ciekawy t-shirt, ewentualnie zamianę butów na skórzane półbuty.


4. Kamil Durczok
Ładny grafitowy garnitur, z bardzo dobrze dopasowaną marynarką, ale niestety za długie spodnie i fatalne buty psują cały efekt powyżej linii kolan.


5. Bartłomiej Topa
Połączenie klasycznej czarnej koszuli z takimi butami wypada fatalnie. W takiej stylizacji sugerowałbym zamianę koszuli na t-shirt lub zmianę butów np. na mokasyny założone na gołą stopę. Właściwie to z pierwszej propozycji wycofuję się - w takich butach mało który facet po 40 będzie wyglądał dobrze.


6. Borys Szyc
Te buty całkowicie zaburzają spójność całej stylizacji. Góra jest bardzo casualowa, wręcz plażowa, natomiast dół jest w tonie luźnej klasyki. Ja sugerowałbym tutaj wymianę butów na bardziej casualowe np. fioletowe boat shoes, lub pozostawienie tych butów i spodni ale wymianę koszuli na bardziej dopasowaną jednolitą (np. biała), która byłaby wpuszczona do spodni.


7. Janusz Józefowicz
Świetnie skrojony garnitur, bardzo ładne buty o zgrabnym kopycie. Klasyka na bardzo dobrym poziomie. Dodałbym jedynie ciekawą poszetkę o mocniejszym kolorze i nieco skrócił spodnie.


8. Alan Andersz
Niestety koszmarek stylistyczny. Klasyczna koszula i krawat a do tego dodatki typowo sportowe. Ja rozumiem eklektyzm w postaci łączenia skrajnych stylów, ale tutaj wygląda to groteskowo. Do tego jeszcze widzimy bardzo dużo poziomych podziałów, które znacząco skracają i tak dość niską sylwetkę.


9. Filip Bobek
No byłoby pięknie, ale te buty przekreślają cały zestaw. Spodnie w kant i marynarka o tak delikatnej fakturze kompletnie nie gra z butami żeglarskimi. Klasyczne brązowe półbuty typu monk, brogues czy mokasyny wyglądałyby tutaj znakomicie.


10. Kuba Wojewódzki
Nie mogę zrozumieć dlaczego w przeróżnych plebiscytach Kuba Wojewódzki regularnie pojawia się wśród "najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce". To zdjęcie tylko potwierdza moje wątpliwości. Taką stylizację widzę jedynie na plaży, ale w centrum miasta na dość prestiżowej imprezie??? Ja osobiście wstydziłbym się wyjść poza plażę w japonkach, ale jak widać można...Wszystkie zdjęcia pochodzą z portalu plotek.pl

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.