Mr. Vintage
Mr. Vintage
29/08/2010

Zielone spodnie jeszcze raz

Pogoda w ostatnich dniach zmieniła się niespodziewanie w typowo jesienną, poranki i wieczory są chłodne ale w ciągu dnia temperatura jest dość wysoka. Nie zamierzam jeszcze chować ubrań wiosenno-letnich, no ale jakoś trzeba się przystosować do warunków pogodowych.

Z szafy wyjąłem pikowaną kurtkę w kolorze granatowym, którą kupiłem kilka tygodni temu na wyprzedaży w Benettonie. Upatrzyłem ją sobie jak wchodziła kolekcja wiosna/lato ale cena była dość wysoka, więc postanowiłem zaczekać do wyprzedaży. Po kilku miesiącach okazało się, że kurtka chyba nie wzbudziła zainteresowania u klientów, bo została praktycznie cała rozmiarówka a kurtkę przeceniono o 60%.

Pikowana cienka kurtka chodziła za mną już od kilku miesięcy, wzorcem był dla mnie model Heritage Liddesdale legendarnej marki Barbour, ale to wydatek ok. 1000 zł. W kurtce z Benettona spodobał mi się bardzo dopasowany fason, co w kurtkach jest rzadkością i niezwykła lekkość. W ciągu dnia kurtka mieści mi się do skórzanej torby na ramię, a ponieważ to poliamid, to po wyjęciu z torby nie ma żadnych zagnieceń. Pomimo, że to kolekcja wiosna/lato, to sądzę, że będzie mi służyć całą jesień.

Na pierwszym zdjęciu kurtka wyszła mocno błyszcząca, w rzeczywistości jest bardziej matowa i drugie zdjęcie jest bardziej wiarygodne jeśli chodzi o fakturę i kolor.

Kurtka - Benetton
Koszula - Basefield
Spodnie - Calamar
Pasek - Camel Active
Buty - Timberland

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.