kampania-JestemPewna1
Julia Nieznalska
20/02/2024

Co to znaczy być pewną siebie?

22 lutego w w Domu Mody KLIF w Warszawie odbędzie się premiera ogólnopolskiej kampanii społecznej #JestemPewna

Bohaterki – polskie przedsiębiorczynie zachęcają Polki do wypracowania zdrowej pewności siebie.

Pomysł na kampanię narodził się w sumie z inicjatywy naszych najnowszych Bohaterek. Spośród wielu rozmów, prowadzonych podczas sesji zdjęciowych – to właśnie Bohaterki poruszyły temat pewności siebie – biznesowej i życiowej – mówi Aneta Zadroga, prezeska Grupy Medialnej LIFESTYLE, twórczyni inicjatywy SUKCES JEST KOBIETĄ, w ramach której realizowana jest kampania #JestemPewna. – Niestety, nasze pokolenie było wychowywane raczej w nurcie „siedź w kącie, a znajdą Cię” czy „dzieci i ryby głosu nie mają”, poprzez „dziewczynki powinny być ciche i grzeczne”, etc. Pokłosie tego widać bardzo dobitnie w polityce, w biznesie, w radach nadzorczych, w mediach… – dodaje.

Jest to inicjatywa dla Kobiet naprawdę odważnych, bo w projekcie #JestemPewna opowiadamy swoją historię w najpiękniejszym makijażu, a później bez niego – dla dobra sprawy, szpilki zamieniamy na trampki, a wieczorową suknię na legginsy…

Premiera kampanii rozpocznie się wernisażem zdjęć Bohaterek kampanii z Zbylut Galerii, po wernisażu zaś zapraszamy Bohaterki i kilkadziesiąt Czytelniczek na wykład Małgorzaty Ohme oraz merytoryczną debatę o pewności siebie. Ta odbędzie się w ramach cyklu K2 Spotkania Na Szczycie. To kameralne spotkania, podczas których merytoryka spotyka się z praktycznymi rozwiązaniami i wyjątkową energią, eksperci w swoich dziedzinach dzielą się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami ze słuchaczkami

Każde wydanie K2 poświęcone jest innej tematyce: społecznej, kulturowej, modowej etc., a jego najważniejszym celem jest tworzenie wzajemnych relacji, wymiana poglądów, wzajemne inspirowanie się i motywowanie do działania!

SIEDEM cech KOBIET pewnych siebie:

1. Czerpią szczęście z tego, co posiadają. Poczucie szczęścia jest niewątpliwie mocnym filarem pewności siebie.

2. Nie krytykują wszystkich wokół. Jeśli mówią o kimś, to dobrze lub wcale. Chyba, że zasłużył na merytoryczną krytykę.

3. Nie mówią „tak”, kiedy chcą powiedzieć „nie”. Umieją stawiać granice ważne dla siebie.

4. Więcej słuchają, niż mówią. Dzięki temu stale się uczą.

5. Cieszą się z małych sukcesów. Bo te małe powodzenia budują te ogromne sukcesy.

6. Nie boją się mylić. I wiedzą, że porażka może być lekcją, dobrą lekcją na przyszłość.

7. Potrafią poprosić o pomoc. Wiedzą, że nie są samowystarczalne, ale znają swoją WARTOŚĆ!

Bohaterkami kampanii społecznej #JestemPewna są:

Bogumiła Sroka, Brylantowa Managerka marki Forever (FLP), Sylwia Mokrysz, Prokurent firmy MOKATE S.A., Mirella Piwiszkis, Założycielka firmy INSPIRE, Krystyna Szeja, Założycielka firmy budowlanej BAKS, Sylwia Pikul, Współtwórczyni marki VIP Dystrybucja, Wioletta Podstawka, Central Eastern Europe Recruitment Centre Lead, DHL Supply Chain, Agata Wydmańska, Head of Marketing&Communications CEE, DHL Supply Chain, Katarzyna Matuszewska, Operation Excellence Director CEE, DHL Supply Chain, Agnieszka Owczarek, Prezeska w QUAEL Sp. z o.o., Agnieszka Kośnik-Zając, Twórczyni marki BABIANA, Beata Hudziak-Nagórska, Prezeska Kancelarii 8TAX, Katarzyna Szulim, Prezeska Commfort Safety, Monika Chajęcka, Prezeska WelcomeFinance, Danuta Ochał, Wiceprezeska firmy LaserTec S.A., Joanna Nogaj-Ossowska, Kosmetologia medyczna i estetyczna, Wioletta Flach, Prezeska marki Chlordioxid Academic Polska, Marzena Kulesza, założycielka marek: Qul-Dent i MA PERLA.

Gościnią specjalną podczas premiery będzie Klaudyna Cichocka-Volkov, Założycielka alternatywnej szkoły podstawowej Łobuziaki we Wrocławiu.

Prelegentkami podczas debaty K2 Spotkania na Szczyzcie w Domu Mody KLIF w Warszawie zostały:

Agnieszka Owczarek – Prezeska firmy Quaell:

Business Smart Girl, czyli odważna i ciekawa świata kobieta, mama i bizneswoman. Współzałożycielka i wieloletnia Prezeska Zarządu firmy Noble Health, Dyrektorka Zarządzająca & NPD Executive digitalizacji sprzedaży dla ponad 20 krajowych i międzynarodowych brandów. Laureatka plebiscytów Lider Rynku 2012, Diamenty Kobiecego Biznesu 2016, bohaterka książek „Sukces jest kobietą! Polka potrafi!” oraz „Sukces jest kobietą! Biznes się nie poddaje!”. Prelegentka licznych polskich i międzynarodowych konferencji branżowych dotyczących budowania marki i jej wizerunku. Ekspertka i entuzjastka sprzedaży ecommerce na międzynarodowych marketplace w tym na rynkach APEC oraz USA.

Beata Hudziak-Nagórska – Prezeska firmy rachunkowej 8Tax:

Posiada piętnastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Zajmuje się między innymi wspomaganiem w kontaktach z organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Specjalizuje się w podatku od towarów i usług oraz w podatku dochodowym od osób fizycznych, w szczególności w zakresie rozliczeń podatkowych w osobowych spółkach prawa handlowego. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do spraw Doradztwa Podatkowego (IV Kadencja). Wierzy, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych, praca z podatkami to dla niej pasja, a każda rozmowa jest dla niej inspiracją do dalszego rozwoju.

Klaudyna Cichocka-Volkov:

Przedsiębiorczyni, pedagożka, trenerka FamilyLab-u, tutorka przedszkolna oraz liderka biznesu. Jest również właścicielką sieci żłobków i przedszkoli oraz założycielką alternatywnej szkoły podstawowej Łobuziaki we Wrocławiu. Ekspertka w dziedzinie edukacji żłobkowej i przedszkolnej oraz autorka wielu szkoleń, videokursów i e-booków dot. zakładania i prowadzenia własnych placówek edukacyjnych.

Agnieszka Kośnik-Zając, Twórczyni marki BABIANA:

Założycielka Babiana Kosmetologia Genokosmetyka i współwłaścicielka Chirurgii Naczyniowej ArtVein, Ekspert w dziedzinie biotechnologii i kosmetologii bioestetycznej, Inicjatorka i promotorka Klubu Babiana. O sobie mówi w skrócie tak: Zarządzanie dwoma firmami dało mi ogromną wiedzę i umiejętności, którymi chętnie dzielę się z innymi kobietami, pragnącymi osiągnąć sukces w biznesie.

Ewelina Zając – założycielka marki Golden Rabbit

Podążając za marzeniami założyła markę biżuteryjną Golden Rabbit. Ambitna i zaangażowana na każdym etapie procesu biznesowego dowodzi, że nigdy nie należy rezygnować ze swoich marzeń oraz że zawsze należy dążyć do ich realizacji. Dzięki swoim projektom chce pomagać osiągnąć cele w życiu Klientek – czy to nowa praca, awans, czy po prostu lepszy styl życia. Biżuteria złota i brylantowa Golden Rabbit symbolizuje również siłę i odwagę – przypomina, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko podążasz za swoimi marzeniami. Brylanty są Twoim odzwierciedleniem, reprezentują piękno życia, miłości i nadziei.

PROWADZĄCA: Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Ukończyła psychologię społeczną SWPS w Warszawie z wyróżnieniem i w ubiegłym roku znalazła się w prestiżowym gronie absolwentów 25-lecia SWPS w kategorii sztuka i media. Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników – MINDGRAM, właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl, który każdego miesiąca czyta ponad 2 mln kobiet. Jej kanał na YT jest odkryciem ubiegłego roku, a poranny, codzienny program – Kafka 15 i podcast – Lajf noł makeup – najwyżej ocenianym kontentem w sieci. Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.

Gospodarzem wernisażu jest ZBYLUT GALERIA w Domu Mody KLIF w WARSZAWIE.

Podczas debaty poruszone będą następujące kwestie:

1. Co to jest pewność siebie?

2. Jak budować pewność siebie?

3. Jak przekłada się ona na sukcesy zawodowe?

4. Dlaczego warto nad nią pracować? Czy pewność siebie to cecha czy umiejętność?

5. Jak z niej korzystać na co dzień, w życiu prywatnym i zawodowym?

Partnerami premiery kampanii #JestemPewna są: Zbylut Galeria i Dom Mody Klif Warszawa, inicjatywa K2 Spotkania na szczycie, Fundacja Ekoenergetyka, Hotel „Białowieski” Conference, Wellness & SPA, Klaudyna Cichocka-Volkov, Forever Living Products, kosmetyki naturalne Uzdrovisco, Wydawnictwo Insignis oraz Club Ritual w Warszawie.

kampania-JestemPewna1
kampania-JestemPewna1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.