bransol_0xygenic_YES_ikona
Linia OXYGENIC to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa!
Monika Mista
06/04/2011

Biżuteria, która oddycha

Wraz z nadejściem wiosny, firma YES wprowadziła najnowszą linię biżuterii – OXYGENIC. Tym, co charakteryzuje i wyróżnia kolekcję jest ciekawa nierówna faktura, która sprawia wrażenie jakby biżuteria oddychała

Linia OXYGENIC to satynowane i diamentowane srebro z rutenowanymi wykończeniami, które nadają mu unikatowego ciemniejszego koloru! Srebrna biżuteria to ponadczasowy trend, który niezmiennie pozostaje na topie. Zakochają się w niej kobiety ceniące minimalizm i prostotę, ale zarazem unikalne wzornictwo.

Kolekcja Oxygenic będzie świetnym uzupełnieniem śnieżnobiałych zwiewnych stylizacji, które są jednym z silniejszych trendów nadchodzącego lata! „Oddychające” propozycje YES świetnie będą komponowały się z lejącymi, eterycznymi i lekko transparentnymi tkaninami. Surowość Oxygenic dodatkowo uwydatni szlachetność i nieskazitelność jasnych zestawów!

Dzięki swojej uniwersalności biżuteria to idealny wybór zarówno na wieczorny spacer po mieście, jak i na biznesowe spotkanie w ciągu dnia! W kolekcji znalazły się zarówno naszyjniki, kolczyki jak i pierścionki czy bransoletki.


KOLCZYKIPIERŚCIONEK


PIERŚCIONEK

bransol_0xygenic_YES_ikona
bransol_0xygenic_YES_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.