Mollie
Redakcja
21/11/2011

Biżuteria, którą pokochasz!

Marzysz o pomyślności i harmonii? Bransoletki szczęścia tworzone ręcznie, z pasją pomogą fortunie. Noś swoje szczęście zawsze przy sobie, a zobaczysz, że każdy dzień stanie się wyjątkowy!

Mollie to coś znacznie więcej niż tylko charmsy. To pierwsza prawdziwie personalizowana biżuteria szczęścia, na każdą okazję. Modne, oryginalne i piękne wzory, którym przypisane jest szczególne znaczenie i życiowa dedykacja. Bo Mollie to biżuteria, która mówi…

Kształty zawieszek Mollie symbolizujące szczęście, miłość czy dobrą energię zaczerpnięto z tradycji, kultur i wierzeń różnych narodów i grup etnicznych pochodzących z najodleglejszych zakątków całego świata. Szczęście nie ma żadnej ojczyzny, ponieważ obejmuje wszystkich ludzi, niezależnie od koloru skóry, języka czy ich miejsca na świecie. Każdy z nas w jednakowym stopniu potrzebuje szczęścia do życia. Właśnie z tego pragnienia zrodziły się symbole i talizmany posiadające magiczną energię i moc przyciągania szczęścia. Już starożytni wierzyli, że rzadka, czterolistna koniczynka to amulet przynoszący szczęście temu, kto ją znajdzie. Cztery listki symbolizują bowiem cztery strony świata, cztery pory roku, cztery żywioły, cztery fazy życia człowieka. Pełnia w każdym wymiarze. Zachowaj swoje szczęście na zawsze. Spraw sobie i swoim najbliższym wyjątkowy prezent. Wybierz srebrną lub pozłacaną zawieszkę dostępną w sklepie Mollie.pl i uzupełnij ją ulubionym kolorem sznurka!

Do wyboru masz także mnóstwo innych bransoletek szczęścia Mollie. Każda z nich ma niepowtarzalny kształt, wyjątkowy wzór i własną symbolikę. OM zapewni równowagę między Twoim ciałem, umysłem i duchem, a Infinity przypomni o niekończących się możliwościach. Ręka Fatimy sprawi, że odnajdziesz nie tylko szczęśliwy los i bogactwo… ale i drugą przyjazną i pomocną dłoń. Marzysz o głębokim uczuciu? Spoglądając na zawieszkę z sercem przypomnisz sobie o miłości, na nowo uwierzysz w moc, poczujesz i przyciągniesz jej siłę.

Mollie to unikalne wzory starannie zaprojektowane przez polskich artystów, wykonane z najwyższą starannością w krajowej pracowni jubilerskiej. Wszystkie bransoletki wykonywane są ręcznie dzięki czemu tworzą niedościgniony wzór jakościowy dla masowej dalekowschodniej sztukaterii. Misterne połączenie prostoty, szlachetnych metali i piękna symboli stanowi o tym, że biżuterię Mollie charakteryzuje klasa i dyskretna elegancja.

Bogactwo wzorów biżuterii Mollie sprawi, że z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie
i swoich najbliższych. Teraz już wiesz co możesz podarować w wyjątkowym prezencie rocznicowym, urodzinowym, imieninowym, świątecznym lub… bez okazji, aby wyrazić uczucia, które nosisz
w sobie.

Zajrzyj do świata Mollie i odkryj talizmany szczęścia dla siebie i tych, których kochasz!

Niezwykłą biżuterię Mollie znajdziesz na stronie www.mollie.pl


Powyższy materiał jest materiałem promocyjnym

Mollie
Mollie

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.