pierscionek_ikona
Firma YES zainspirowana zaręczynowym klejnotem stworzyła własny, piękny pierścionek z szafirem i brylantami
Monika Mista
06/05/2011

Biżuteria w brytyjskim stylu

Cały świat mówił o ślubie księcia Williama i Kate. W Anglii temu wydarzeniu towarzyszyły wielkie emocje i oczekiwanie na to jak będzie wyglądać ceremonia, jacy goście przybędą i przede wszystkim, jaką kreację założy panna młoda! Największy podziw wzbudził pierścionek zaręczynowy, jaki książę William podarował swojej wybrance. Od tej pory wiele kobiet zapragnęło mieć taki sam. Teraz jest to możliwe!

Jak śpiewała Marilyn Monroe: „Brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety.” Która z nas ich nie kocha? Dzięki nim pragnienie o iście królewskim ślubie może się spełnić! W kolekcji można znaleźć cudowną brylantową kolię, lub coś skromniejszego -  równie piękną brylantową bransoletkę, która jest świetnym dodatkiem na inne wspaniałe wyjścia. Dla miłośniczek klasyki i tradycji w brytyjskim stylu, YES przygotował naszyjnik z pereł, który sprawdzi się w różnych stylizacjach, zarówno tych klasycznych jak i tych bardziej casualowych.

Dla fanek kultury brytyjskiej jest też coś w nowej kolekcji YES Charms. Teraz można skomponować bransoletkę z inicjałami książęcej pary, albo z symbolami brytyjskiej kultury, np. Big Benem lub stworzyć naszyjnik z zawieszką w kształcie królewskiego jajka czy serca z koroną.


A zatem, jeśli wasz ślub ma być w królewskim stylu, to nie ma na co czekać z zakupami. Biżuterii Yes nie powstydziłaby się żadna księżniczka.

pierscionek_ikona
pierscionek_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.