bransoletka_brazylijska_ikona
Kolekcja bransoletek narodowych, obrazuje kraje, które przyjęły PANDORĘ na swoim rynku
Monika Mista
10/02/2011

Bransoletka PANDORY ma już 10 lat!

W tym roku duńska bransoletka z zawieszkami obchodzi 10 urodziny. W ciągu tych lat odbyła inspirującą podróż, początkowo stanowiąc małą część marki i stopniowo stając się dumą PANDORY.
Ten sukces trwa do dziś, gdyż charakterystyczną bransoletkę pokochały kobiety na całym świecie. Jest przykładem prawdziwie spersonalizowanej biżuterii – pozwala na opowiedzenie własnej, wyjątkowej historii.

PANDORA – globalne imperium biżuterii

Od 1982 r. PANDORA tworzy ponadczasową i kobiecą biżuterię. Obecnie, ta duńska marka dostępna jest w ponad 47 krajach, w ok. 10 000 sklepów detalicznych na całym świecie, w tym w ponad 260 salonach PANDORY. Dzięki temu stała się powszechnie rozpoznawalna w międzynarodowym świecie mody.

PANDORA tworzy oryginalną, modną i ponadczasową biżuterię, która podbiła serca milionów kobiet. Firma zyskała uznanie konsumentów na całym świecie dzięki możliwości uchwycenia najważniejszych chwil w życiu, które symbolizuje biżuteria. PANDOR swoją popularność zawdzięcza produktom o wysokiej wartości estetycznej i doskonałej jakości wykonania.

Bransoletka amerykańska

Bransoletka polska


Wprowadzenie bransoletki PANDORA z zawieszkami

W 2000 r. PANDORA wprowadziła na rynek popularną bransoletkę z zawieszkami, co stało się przełomem w jej globalnej działalności. Założeniem projektantów, którzy stworzyli tę pionierską kolekcję, Lisbeth Enø Larsen i Lone Frandsena, było pozwolenie wszystkim kobietom na wyrażenie swojej indywidualności poprzez ‘zaprojektowanie’ własnych, unikalnych zestawień.  To właśnie opatentowany pomysł bransoletki z wymiennymi zawieszkami poprowadził PANDORĘ w nowym kierunku.

Bransoletka grecka


W celu uchwycenia inspirującej historii bransoletki PANDORY i uczczenia jej 10. urodzin, w salonach pojawi się unikalna rocznicowa zawieszka z 14-karatowego złota.  Ażurowy wzór zawieszki elegancko ukazuje kontury bransoletki. Osiem olśniewających białych diamentów otoczonych wijącym się, tkanym wzorem symbolizuje trwałość i ponadczasowość. Dzięki temu pozwala na uzyskanie kolorowego kontrastu pomiędzy uroczą złotą zawieszką i innymi materiałami, takimi jak skóra czy srebro, wykorzystywanymi w różnych odmianach bazowej bransoletki PANDORY.

Element bransoletki urodzinowej z diamentami

bransoletka_brazylijska_ikona
bransoletka_brazylijska_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Anix 17/03/2011 14:50

    CytujSkomentuj

    Śliczne są te bransoletki :)

  2. krysia59 09/04/2011 19:46

    CytujSkomentuj

    mi też się bardzo podobają

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.