broszka by dziubeka_ikona
Broszki mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem jesiennej garderoby / fot. By Dziubeka
Monika Mista
27/08/2010

Broszki i przypinki

Upalne lato jest zdecydowanie już za nami. Możemy teraz liczyć jedynie na ciepłą jesień. Chętnie eksponowane latem dekolty, ramiona i kolana, z dnia na dzień będziemy coraz bardziej przykrywać. Warto wtedy czymś siebie przyozdobić, coś gdzieś dopiąć, podpiąć, upiąć

Wraz ze spadkiem temperatur, po raz kolejny, gdy nadejdą chłody, zaczniemy szperać  na dnie szafy w poszukiwaniu golfów, żakietów i swetrów. Tradycyjnie większość Pań stwierdzi, że właściwie nie mają się w co się przyodziać, i że ich garderoba jest praktycznie w całości do wymiany. Standard. Ale nie dajmy się zwariować, choć pokusa a zakup czegoś nowego(z naciskiem na „coś”) pojawi się na pewno wraz z widokiem kolejnych witryn sklepowych.

Sugerujemy, aby zbyt wcześnie nie rozstawać się z garderobą z zeszłego sezonu. Przecież jeśli kilka miesięcy wcześniej kupiliśmy właśnie ten golf, sweterek, lub tunikę to znaczy, że nam się spodobały. Czasem wystarczy odpowiedni dodatek, aby te same rzeczy stały się dla nas znowu atrakcyjne, ciekawe i przez nas chciane. Coś świecącego? Kolorowego? eleganckiego? a może artystycznie niedopowiedzianego? Tym razem, proponujemy zwrócić uwagę na broszki i przypinki, które pozwalają się wyróżniać na wiele sposobów. Broszki zakładamy najczęściej do jednokolorowych bluzek, golfów i żakietów. W zależności od modelu -dodają szyku, powagi i elegancji, lub podkreślają naszą wyjątkowość na setki różnych  sposobów. Niewątpliwie, każda przypinka staje się punktem przyciągania wizualnego. EksMagazyn przedstawia kilka  propozycji  jesiennych ozdób, które dodają niesamowitego uroku niepozornej odzieży.

Kolorowe, lekkie i nieskomplikowane

Osoby, które są ich „nosicielkami” zazwyczaj emanują pozytywną energią. Ewidentnie nie pasują do kobiet przesadnie poważnych i wyniosłych, gdyż przypinka ma w sobie ukryty komunikat. Kto na nią spogląda, myśli o właścicielce: „interesująca kobieta, z iskrą dziecka w oczach, o niebanalnych, artystycznych upodobaniach”.

Cena: 10-25 zł.
Producent: By DziubekaCyrkonie, markazyty i inne błyskotki w srebrnej oprawie

Dobrze się komponują na jednokolorowym ciemnym tle.  Blask drobnych kamyczków zostaje spotęgowany w świetle halogenów i reflektorów. Wtedy przypinki z cyrkoniami, markazytami,  lub kamieniami Svarowskiego błyszczą w iście magiczny sposób. Wygląda się w nich szykownie i ekskluzywnie, dlatego śmiało można je „ubierać” na przyjęcia, ważne spotkania, wychodząc do teatru i na wernisaż.

Cena: przeciętnie 100-180zł
Producent: Yes /Verona

Niezobowiązujące i zabawne

Oprócz filcu, producent By Dziubeka posiada w swoich zbiorach również wiele innych propozycji przypinek. Zwracają one uwagę otoczenia, choć nie są ani eleganckie, ani artystycznie zdobione. Są po prostu ciekawe, odważne, utrzymane w zdecydowanej kolorystyce. Czarny kot, potworek, króliczek, czy może różowa żyrafa? Przypinki można ponadto wykorzystać na wiele sposobów, m.in. do ozdoby zbyt przeciętnej torebki lub plecaka.

Cena: około 25 zł
Producent: By Dziubeka.


broszka by dziubeka_ikona
broszka by dziubeka_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.