geoxikona
Ela Prochowicz
11/04/2012

Buty Geox

Za szykowny ale praktyczny i miejski design obuwia marki odpowiada Patric Cox Opatentowana technologia „oddychającego obuwia” zastosowana w produktach Geox, to najlepszy wybór na wiosenne i letnie dni, który zapewni naszym stopom wyjątkowy komfort noszenia

Wiosenna kolekcja Geox to kompromis kolorów i eleganckiej bieli. Miłośniczki wiosennych i letnich barw odnajdą w kolekcji propozycje pełne energii w odcieniach pomarańczy czy mięty. Natomiast Panie gustujące w klasycznych i eleganckich barwach będą miały do dyspozycji obuwie w kolorach bieli i beżu. .
Geox to numer jeden na włoskim rynku obuwia. Co dziesiąty Włoch chodzi w obuwiu tej marki. Pan Mario Moretti Polegato, założyciel marki podobny potencjał widzi na polskim rynku, na którym ogromną sympatią cieszy się nie tylko komfortowe obuwie Geox, ale również „oddychająca” odzież w ofercie. Stąd deklarowane decyzje Prezesa o podwojeniu ilości sklepów firmowych na Polskim rynku oraz poszerzeniu oferty produktów.
Wśród stałych i zaufanych Klientów tej marki są takie osoby jak Elton John dla którego projektanci Geox stworzyli unikalną kolekcje złotych butów czy piękna księżniczka Charlotte Casiraghi, która została niedawno twarzą marki Gucci.

geoxikona
geoxikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.