marthe-ikona
Ela Prochowicz
05/08/2015

Buty na lato Christopher Marthe

Sierpniowe upały są nie lada wyzwaniem dla tych, którzy w modzie stawiają na klasyczną elegancję i dodatki najwyżej jakości. Zapraszamy do naszej galerii, w której prezentujemy doskonale zaprojektowane i starannie wykonane obuwie polskiej, ekskluzywnej marki Christopher Marthe. Prezentowane modele to propozycje dla panów na lato

Półbuty męskie o niezobowiązującym charakterze, wykonane ze skóry w ciekawym niebieskim kolorze. Fason cholewki typu Oxford nadaje klasyczną prostotę. Niepowtarzalny charakter tworzą szeroki, podwójnie przeszywany otok a także spód i obcas wykonane w pełni ze skóry. Cholewka została doszyta do spodu, dzięki czemu obuwie zyskuje niezwykłą trwałość. Ponadto szycie widoczne na spodzie wraz z tłoczonymi symbolami marki nadają wyszukanego dopełnienia całości. Model ten przypadnie do gustu Panom, którzy cenią sobie nade wszystko komfort i swobodny styl w ubiorze.


Półbuty męskie o niezobowiązującym charakterze, wykonane z bardzo miękkiej skóry licowej w czarnym kolorze. Model ten wykonany jest bez warstwy podszewki w części przyszwy dzięki czemu jest on wyjątkowo lekki i idealny na lato. Spody wykonane zostały z bardzo elastycznej mieszanki kauczuku co czyni je niezwykle komfortowymi.

Niezwykle ekskluzywne półbuty męskie wykonane z unikatowej skóry egzotycznego pytona w czarnym kolorze. Oryginalna faktura skóry została dodatkowo wytłoczona ciekawym wzorem. Skórzane obcasy i obrzeże w naturalnym kolorze skóry podkreślają unikatowy charakter. Spody zostały wykonane z bardzo elastycznej skóry co czyni je niezwykle komfortowymi. Jest to propozycja na lato, która z całą pewnością przypadnie do gustu prawdziwym entuzjastom i koneserom obuwia.
Skóra, z której zostało wykonane obuwie posiada państwowy certyfikat legalności.

Niezwykle ekskluzywne półbuty męskie wykonane z unikatowej skóry egzotycznego pytona. Oryginalna faktura naturalnych łusek oraz ciekawa kolorystyka tworzą niezwykle wyjątkową, unikatową całość. Skórzane obcasy i obrzeże w brązowym kolorze podkreślają unikatowy charakter. Spody zostały wykonane z bardzo elastycznej skóry co czyni je niezwykle komfortowymi. Jest to propozycja, która z całą pewnością przypadnie do gustu prawdziwym entuzjastom i koneserom obuwia.
Skóra, z której zostało wykonane obuwie posiada państwowy certyfikat legalności. Model ten jest dostępny jedynie na indywidualne zamówienie złożone w pracowniach partnerskich marki Christopher Marthe (zakładka – gdzie kupić) lub poprzez bezpośredni kontakt z właścicielami Christopher Marthe (zakładka – kontakt).


Firma Christopher Marthe użyczyła butów do sesji z modelem i finalistą programu „Top Model” Michałem Baryzą. Efekty sesji można zobaczyć w 28 wydaniu EksMagazynu.


KONTAKT:

98-220 Zduńska Wola, Opiesin 60
www.christophermarthe.com
883 688 442
contact@christophermarthe.com

marthe-ikona
marthe-ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.