timberlandikonajesien
Julia Nieznalska
05/09/2012

Buty Timberland

Masz ochotę na ucieczkę? Górski szlak, knajpa za rogiem, offroad z przyjaciółmi – męska kolekcja odzieży i obuwia Timberland na jesień/zimę 2012 pozwala Ci na zmianę planów niezależnie od warunków pogodowych

W butach i kurtkach Timberland jesteś po prostu przygotowany na wszystko. Innowacyjne technologie, znakomite materiały, trwałe konstrukcje – wszystko w połączeniu z klasycznym i stylowym designem marki Timberland daje Ci niebywały komfort . Poczuj co znaczy pewność i bezpieczeństwo, gdy zapragniesz z miejskiego spaceru uciec do lasu. I odwrotnie. Kolekcja Timberland na jesień/zimę 2012 – będziesz przygotowany.

-  Teoretycznie wiemy, jak wyglądają miesiące tuż po wakacjach. Załamanie pogody może nastąpić  w każdej chwili. Produkty z męskiej linii Timberland sprawiają, że nie musimy się tym martwić. I co najważniejsze – dzięki innowacyjnym technologiom, nie musimy również mieć na sobie kilku warstw ubrań i przeciwdeszczowych płaszczy oraz gumowców do pary z wełnianymi skarpetami -  by było ciepło i sucho. Genialne kurtki oraz inteligentne buty Timberland nie tylko zapewniają 100% ochronę przed wodą i zimnem, ale w dodatku z powodzeniem nadają się do biura oraz wieczorne wyjście czy wyjazd na męską wycieczkę za miasto. To magia marki Timberland – Twoje wymagania i potrzeby zostaną w 100% zaspokojone. Te produkty ocierają się niemal o dzieła nauki – mówi Krzysztof Walasek, marketing manager Timberland w Polsce.

Tworząc swoje innowacyjne produkty projektanci Timberland nie zapomnieli o ochronie środowiska. Jak co roku Kolekcja Earthkeepers to powód do dumy całej firmy oraz realizacja strategii odpowiedzialnego biznesu. Jeszcze nigdy Kolekcja Earthkeepers nie była tak szeroka – a Timberland osiągnął poziom wiedzy i doskonałości w produkcji trwałych i przyjaznych środowisku produktów godny podziwu i oklasków. Podeszwy wykonane z gumy Green Rubber (pochodzącej z recyklingu opon samochodowych), podszewki wykonane w 100% z przetworzonych plastikowych butelek PET, skóry pochodzące z najlepszych amerykańskich garbarni, które stosują bezpieczne i przyjazne środowisku metody produkcyjne. To wszystko jest chwałą dla dziedzictwa marki Timberland, która od kilkudziesięciu lat zdobyła zaufanie milionów klientów na całym świecie. Kluczowe modele na AW 2012 to Heritage Hiker i Earthkeepers® City Premium. Zaawansowane technologicznie: wodoodporne, wyposażone we wkładkę Anti-Fatigue, która zapewnia komfort stopie przez cały dzień noszenia, wyprodukowane z myślą o środowisku -  przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu, pokryte najlepszą skórą z garbarni o sygnaturze Silver. Zdecydowanie najlepsze na nieprzewidywalną pogodę. Męskie – dla prawdziwych facetów.

timberlandikonajesien
timberlandikonajesien

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.