torbasushi_ikona
Ela Prochowicz
26/08/2013

Co kryje się w damskiej torebce?

Piotr Bałtroczyk kiedyś trafnie stwierdził „Damska torebka nie jest po to, aby coś w niej znaleźć, ale po to aby wszystko w niej było.” Najwyższy czas coś z tym zrobić!

Torby Sushi to stylowe torby, które  z założenia mają zastąpić standardowe torby na laptopa.  W swojej  modnej formie, kryją wiele funkcjonalnych przegród, kieszeni i skrytek. Główna przegroda na laptopa, dwie kieszonki na telefony, skrytki na długopisy i cała masa pobocznych kieszonek na dokumenty czy wizytówki sprawią, że już nic nie zaginie w czeluściach Twojej torby. Oprócz małych kieszonek znajdziesz także przestrzeń na kable do laptopa i dodatkowe akcesoria.  
Ale Sushi, to nie tylko funkcjonalność. To  przede wszystkim styl i elegancja. Skórzane klasyczne torby, obok bardziej sportowych modeli tworzą naprawdę bogatą ofertę, spośród której każda, nawet najbardziej wybredna kobieta znajdzie coś dla siebie.  Gama kolorystyczna, od klasycznych czerni, czerwieni i bieli, poprzez brązy, beże, zieleń, po odważny róż, aż do modeli w najmodniejsze motywy – kratka, moro, cętki, które zadowolą każdą fankę najnowszych trendów. Sushi to klasyka, daleka od banału – faktury pikowane, wysadzane nitami, imitujące skórę krokodyla. Niektóre modele toreb posiadają także swoje odpowiedniki w formie portfela , dla osób lubiących idealne dopasowanie.  
Zapomnij więc o nieustannym bałaganie w torbie – zastąp go zorganizowanym porządkiem w stylowej formie Sushi!


torbasushi_ikona
torbasushi_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.