dolceikona
magda
30/09/2014

Okulary Dolce & Gabbana

Subtelnie kwiaty drzewa migdałowego pojawiają się w najnowszym projekcie specjalnym marki DOLCE & GABBANA przeznaczonej dla kobiet, które mają odwagę by marzyć

To project dedykowany Sycylii z przeszłości, łączący hellenistyczny klasycyzm i subtelną zmysłowość całej wysypy. Duch tej kolekcji przenika przez wszystkie okulary z niego niezwykle romantycznego projektu. Delikatne różowe kwiaty wyglądają jak żywe dzięki perfekcji rzemieślników marki, którzy każdy kwiat malują osobno.

Najbardziej oryginalny model z tej kolekcji pokryty jest kwiatami na froncie i na zausznikach – na świecie będzie tylko 800 sztuk tego modelu! Oprócz model wykańczanych ręcznie w kolekcji znajdziemy też modele z acetatu z dedykowanym, kwiatowym wzorem.

DG4230.

Ten elegancki model o motylim kształcie wyróżnia się niezwykłą, tworzoną ręcznie dekoracją w kwatów drzewa migdałowego. Ten ekskluzywny model posiada kwiaty na froncie oraz na zausznikach. Płatki kwiatów pomalowane są ręcznie na biało-różowo. Oprawa występuje tylko w jednym kolorze – czarnym.

DG4231.

Sycylia jest słynna z kwitnących drzew migdałowych, w tej kolekcji te kwiaty zakwitają na tych niezwykłych, kwadratowych oprawach przywołujących zmysłowy I kobiecy character marki. Wzory kwatowe pojawiają się w kilku wersjach kolorystycznych – czerwieni, zieleni, bieli i innych.

DG4236.

Te delikatnie kocie oprawy z zaokrąglonymi konturami wyróżniają się charakterystycznym, kwiatowym wzorem przywołującym wzory z ostatniej kolekcji marki. Na łączeniu zausznika z frontem pojawia się też mały sycylijski zawias. Oprawa występuje w trzech kolorach kwiatowych oraz w klasycznej czerni i szylkrecie.

DG3203.

Kaskada kwiatów drzewa migdałowego pojawia się także w delikatnie kociej, korekcyjnej oprawce. Romantyczny motyw przywołujący atmosferę Sycylii odwołuje się także do motywów z ostatniej kolekcji marki. Oprawa występuje w trzech kolorach kwiatowych oraz w klasycznej czerni i szylkrecie.

dolceikona
dolceikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.