goshicofilcikona
Ela Prochowicz
20/09/2012

Filc w jasnej odsłonie

Kolekcja toreb filcowych ozdobionych kolorowymi kogutami – haftem inspirowanym łowicką wycinanką to znak rozpoznawczy marki GOSHICO. Już od 2008 roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem i, jak deklarują jej projektantki, pozostanie w ofercie firmy na zawsze, a przynajmniej dopóki nie znudzi się swoim wiernym fankom. Jednak na to, że spowszednieje nie ma szans, tym bardziej, że [...]

Kolekcja toreb filcowych ozdobionych kolorowymi kogutami – haftem inspirowanym łowicką wycinanką to znak rozpoznawczy marki GOSHICO. Już od 2008 roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem i, jak deklarują jej projektantki, pozostanie w ofercie firmy na zawsze, a przynajmniej dopóki nie znudzi się swoim wiernym fankom. Jednak na to, że spowszednieje nie ma szans, tym bardziej, że właścicielki firmy dbają, by w sztandarowej kolekcji zawsze coś się zmieniało – wzór kogutów, nowe kolory, pojawiają się modele z różnymi uchwytami, albo w nieco odmienionej formie.
Nie inaczej jest w tym sezonie. Ludowy haft na filcu inspirowany wycinanką łowicką zyskał nowy wariant. To koszyki w jasnoszarym kolorze – w sam raz do tak modnych ostatnio pastelowych kreacji. Proponując filc o kilka tonów jaśniejszy niż klasyczny, projektantki udowodniły, że ten materiał może znakomicie sprawdzić się także w wakacyjnych projektach i stylizacjach. W nowej ofercie dostępne są listonoszki i kufry w dwóch rozmiarach oraz mała i duża torba na laptopa, z rączką i odpinanym paskiem.A żeby było jeszcze bardziej kolorowo i fantazyjnie, dwa modele z kolekcji jasnoszarych toreb, zamiast suwaka czy zapinanej klapy, mają kolorowe karczki, ściągane u góry. Ten efektowny detal jest wykonany z tafty w odcieniach fuksji, turkusu i śliwki.

GOSHICO to polska marka słynąca z kolekcji unikalnych toreb inspirowanych motywami folkowymi. Od 2008 marka podbija serca wielbicielek mody na całym świecie. Pomimo tego, że wszystkie kolekcje marki GOSHICO inspirowane są folkiem, każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa.
Dotychczasowe kolekcje inspirowane były wzorami łowickimi, kaszubskimi, grecką terakotą, a nawet perskimi mozaikami. Modne połączenia od czarnych haftów aż po neonowe, kolorowe wzory udowadnia, że filc i folklorystyczne inspiracje są dla wszystkich – businesswoman, fashionistek, młodych mam czy nastolatek. Za sukcesem marki stoją siostry GOSHICO: Małgo – główna projektantka i Aga – odpowiedzialna za biznesową stronę funkcjonowania firmy. Wszystkie produkty GOSHICO są produkowane przy zachowaniu najwyższych standardów polskiej produkcji. Każda torebka GOSHICO jest ręcznie wycinana i zszywana.

goshicofilcikona
goshicofilcikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.