mollieikona
Letnia kolekcja Mollie/Fot. materiały prasowe
Redakcja
21/06/2012

Garden chic… Nowości Mollie na Lato 2012

Lato za pasem? Nie. Lato na ręku i szyi. Dokładnie tam gdzie Twoja Mollie…

Wiosna naturalnie przemija i lato nabiera wakacyjnego rozpędu. Jeszcze kilka dni i zacznie się urlopowy szał. Kolory znów kusić będą barwnymi neonami, a noce staną się dłuższe niż zwykle. Magiczny czas ciepłego wiatru i szumu morza otworzy nas na nowe doznania. I znów wszystko stanie się ulotne, zaczarowane, magiczne, przepełnione miłością, przygodą, ciepłem…
Letnia Mollie przygotowała dla Ciebie wiele niespodzianek, które pomogą Ci na nowo odkryć piękno samej siebie. Do stale rozrastającej się kolorystycznie rodziny sznurków dołączyły  srebrne łańcuszki w trzech długościach – 45cm, 60cm i 70cm. Okrągły, piękny i delikatny zarazem splot idealnie łączy się z każdą z zawieszek. Dłuższe łańcuszki doskonale sprawdzają się z większymi zawieszkami na szyi, krótsze  pięknie oplatają nadgarstki.
Konieczne zobacz nasze nowe, letnie zawieszki: zwariowana czaszka, delikatne piórko, symboliczną kłódkę i pasujący do niej kluczyk. Zaklucz z Mollie swoje szczęście na zawsze. A do tego wszystkiego smukłe cyferki. 10 pojedynczych, cyfrowych znaków, dzięki którym nietypowo i pięknie możesz zaakcentować ważną dla siebie liczbę lub datę. Pokaż światu co tylko chcesz.
Latem nasze myśli uciekają na plażę, nad wodę, na wyspy. ..Słyszysz jak woła Cię morska przygoda? Nie musisz od razu robić tatuażu kotwicy czy dziewczyny z perłą, aby poczuć się partnerką Jack’a Sparrow. Letnia Mollie jest także Marine Style.  Kotwica wycięta w kole, delikatna rozgwiazda i supełek idealnie wpisują się w czas urlopu. W dodatku nieprawdopodobnie piękne połączenie dwóch sznurków sprawi, że na wakacyjnym deptaku, plaży czy deskach molo zauważy Cię każdy … hmmm… oficer.
Tego jeszcze nie było! Poczuj się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju bez względu na wiek. Czy to nie są aby urocze podwiązki? A może tasiemki od pięknej włoskiej bielizny? Intryguje i ciekawi? Moi Lolita?…  To bardzo dobrze. Dokładnie taki jest cel. Nowość Mollie to zawieszki na kraciastych wstążkach zakończonych pozłacanymi lub srebrnymi koralikami. Zupełnie inne niż wszystkie, kolorowe, romantyczne, letnie, zwiewne,  wyjątkowo kobiece, bardzo  widoczne i więcej niż modne. Dopasuj kolor kratki do swojej ulubionej letniej sukienki, stroju kąpielowego czy japonek.


Pamiętaj latem o Mollie, bo Mollie pamięta o Tobie… Jeśli dzięki niej poczujesz się choć trochę szczęśliwsza to życie nabierze zupełnie nowego blasku. Korzystaj z naszych gotowych propozycji w sklepie online lub kreuj swoje małe własne szczęście spod znaku Mollie na Kreator -Twoje Mollie. Przyciągnij lato i poczuj się wyjątkowo… Bądź oryginalna i pamiętaj, że Mollie podkreśla Twoje indywidualne piękno.
Szczęście nie zna granic… Szczęście jest dla każdego… Mollie dla każdego!
Katalog dostępny w linku:

mollieikona
mollieikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.