gattafantazjaikona
Ela Prochowicz
07/08/2012

Gatta Galleria Fantasia w jesiennej odsłonie

Galleria Fantasia to najbardziej barwna i szalona kolekcja rajstop Gatty. W nadchodzącym sezonie zaskoczy swoje wielbicielki błyskiem i ciekawymi motywami w jesiennych kolorach. Tworzą ją różnorodne, kobiece produkty, utrzymane w bieżących trendach

Gatta Galleria Fantasia stworzona została z myślą o odważnych, przebojowych kobietach, które kochają modowe szaleństwo i szukają ciekawych, niebanalnych dodatków. Rajstopy i legginsy z nowej kolekcji cechuje połysk, nowoczesny wzór i wyjątkowa kolorystyka. W tym sezonie są to barwy ziemi – czerń, brąz oraz gama szarości.
„Jesienne propozycje z kolekcji Galleria Fantasia to odważne wzornictwo i połyskujące materiały. Gatta stawia w tym sezonie na kolory natury. Wybrane modele z nowej linii ozdobione zostały mieniącym się brokatem, przez co nadają jesiennym stylizacjom jeszcze głębszego charakteru” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.
W linii Galleria Fantasia na szczególną uwagę zasługuje modny kolor kamienia. Dostępny jest w trzech odsłonach – na rajstopach w kratę, w paski oraz na legginsach z aplikacją na łydce. Pasuje zarówno do klasycznej czerni i bieli, jak też odważniejszych odcieni – np. amarantu czy głębokiego fioletu.


Rajstopy z kolekcji Galleria Fantasia dostępne będą w salonach Gatty pod koniec sierpnia 2012 roku.

gattafantazjaikona
gattafantazjaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.