divaikona
Dagna Starowieyska
06/10/2011

Jesienna biżuteria od divy

Złote promienie jesiennego słońca, barwiące się na czerwono liście, ciepłe odcienie zieleni i brązu to elementy kojarzące się z pierwszymi tygodniami jesieni. Urok i czar tej pory roku zostały zaklęte w najnowszej kolekcji marki diva „New York in fall”

Z początkiem września w sklepach divy pojawiła się nowa kolekcja „New York in fall”, zainspirowana ciepłymi kolorami jesieni. Dla wielu osób to najpiękniejsza pora roku, która zachwyca paletą barw. Nowa kolekcja powinna więc okazać się must have każdej miłośniczki jesiennych tonacji.
„Nowy Jork to miasto nowoczesności i dobrego stylu, dlatego nasi projektanci często poszukują w nim inspiracji. Tak właśnie powstała nowa kolekcja biżuterii diva, nawiązująca do tęczy barw i kolorów jakie jesienią można spotkać w tym mieście” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
„New York in fall” utrzymana jest w najmodniejszych odcieniach sezonu. Czekolada, imbir, oliwka czy burgund to kolory, które znalazły się w subtelnych ozdobach divy. W kolekcji dominuje jednak kolor starego złota. Metalowe wykończenia ozdób, oryginalne gniecenia i formy sprawiają, że ta biżuteria to niezbędny dodatek na nadchodzący sezon. Duże i efektowne bransolety z kolorowymi kamieniami, wyraziste naszyjniki z łańcuszków i jesiennych motywów liści i piór, oryginalne formy pierścionków dodadzą charakteru i niepowtarzalności  każdej jesiennej stylizacji.
Najnowsza kolekcja dostępna jest w sklepach od 6 września. Ceny biżuterii zaczynają się już od 14 zł.
Więcej informacji na temat kolekcji znaleźć można na stronie www.divapoland.pl
W Polsce biżuteria diva dostępna jest od połowy 2010 roku w centrach handlowych, zlokalizowanych w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Kielcach, Łodzi, Szczecinie, Białymstoku, Opolu, Gorzowie Wielkopolskim, Bielsku-Białej, Gliwicach, Olsztynie, Suwałkach, Ostrowcu Świętokrzyskim.


divaikona
divaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.