mollieikonaswieta
Ela Prochowicz
17/12/2012

Kolekcja Mollie – 100 proc. świąt

Marka Mollie, która oferuje unikalną, pełną symboli biżuterię szczęścia rozpoczęła przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Polscy artyści, którzy projektują zawieszki Mollie zainspirowani świątecznymi symbolami stworzyli wyjątkową kolekcję biżuteryjną dedykowaną osobom, które szukają wyjątkowych prezentów dla swoich najbliższych oraz dla tych, którzy chcą zabłysnąć podczas zbliżającego się karnawału

Limitowaną kolekcję Mollie tworzy 25 wzorów pełnej blasku biżuterii. Do każdego zestawu dołączono  specjalnie zaprojektowane i ręcznie wykonane pierniki uzupełniające kolekcję oraz podkreślające atmosferę Świąt.
Czas Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku. Mimo chłodu za oknem budzi się w nas chęć bycia lepszym, serdecznym i otwartym na innych. Ludzie szukają pomysłów na prezenty, które oddadzą ich najlepsze uczucia i emocje, którymi chcą się podzielić z bliskimi.


Świąteczna kolekcja Mollie również niesie w sobie wyjątkowe emocje. Zapraszamy do obejrzenia relacji pt. „Mollie gwiazdkowy backstage”

mollieikonaswieta
mollieikonaswieta

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.