slontorbalski_ikona1
Ela Prochowicz
17/07/2014

Konkurs EksMagazynu i firmy Słoń Torbalski

Marka Słoń Torbalski rozwija się i prezentuje nowości w letnich zestawieniach kolorystycznych. Art of Creation – 2014/2015 to nowa odsłona marki. Stałe kolekcje zostały wzbogacone o zupełnie nowe modele. Zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie do wygrania są dwie torebki z kolekcji Słonia Torbalskiego


W kolekcji S-Cool można odnaleźć: HAPPY LEAF z motywem czterolistnej koniczyny  czy subtelnego motyla w modelu MARIPOSA.
Zuza z kolekcji Folk to model uszyty na bazie patchworków. Kolekcję zasila także MELA z zawadiackim zapięciem na klapie oraz Pola z lekkim klimatycznym haftem z motywem chabrów i maków. Ten sam wzór haftu zobaczyć można na kopertówce POPPY – niedużej torebki do noszenia na ramię oraz w ręku. Do kolekcji City dołączają: FUNKY BIRD z zadziorną ażurową wycinanką oraz FLOWER FAIRY- pojemna teczka mieszcząca format A4.
Na stałe do oferty trafia kolekcja multikolorowych portfeli, które rozweselą każde wnętrze torebki.

Zapraszamy: www.slontorbalski.pl


*W ramach akcji Fashion Revolution  mam przyjemność  przypomnieć że projekty marki  Słoń Torbalski są  odszyte ze skór naturalnych, najczęściej od producentów polskich, włoskich i niemieckich. Wykończenia oraz dodatki również kupowane są od europejskich producentów. Projekty są  wykonywane  od lat przez grupę polskich projektantów i  kaletników w oparciu o tradycję, wdrażając jednocześnie nowe technologie poprawiające jakość produktu oraz standard pracy.  Jakość, unikalny design, niestandardowe połączenia kolorów, limitowane serie  i trwałość to wartości wyróżniające  nas na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z procesem  projektowo- produkcyjnym marki Słoń Torbalski

Więcej? Kliknij tutaj.

ZADANIE KONKURSOWE:

Wejdź na stronę www.slontorbalski.pl, wybierz dowolny model torebki, który Ci się podoba i napisz dlaczego. Do wygrania dwie wspaniałe torby z kolekcji marki. Zapraszamy do zabawy! Konkurs trwa do 24 lipca do północy. Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą mailową na adres: redakcja@eksmagazyn.pl. Wyniki konkursu ogłosimy 25 lipca na stronie www.eksmagazyn.pl.

Regulamin konkursu

1. Fundatorem nagrody jest firma Słoń Torbalski. Nagroda to dwie dowolne  torebki z kolekcji marki.

2. Organizatorem konkursu jest EksMagazyn.

3. Osoby zgłaszające się do konkursu wyrażają jednocześnie zgodę na bieżącą publikację prac konkursowych na portalu www.eksmagazyn.pl oraz stronach fanowskich firmy Słoń Torbalski i EksMagazynu na Facebooku.

4. Jeden autor może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.

5. Dostarczenie nagrody odbędzie się w ciągu 30 dni od daty zgłoszenia danych adresowych  przez zwycięzcę.

6. Konkurs trwa od 17. 07.2014 do 24. 07.2014. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 25.07.2014 na stronie www.eksmagazyn.pl.

slontorbalski_ikona1
slontorbalski_ikona1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.