grendaikona
Ela Prochowicz
08/06/2012

Letnie buty Grendha

Na rok 2012 Grendha przygotowała wyjątkowo energetyczną kolekcję, pełną kolorów, nietuzinkowych wzorów i kobiecości. Szeroka gama propozycji letnich klapek i sandałów dostępa jest w trzech liniach Gipsy, Intimita i Natural Heritage

Kolekcja sandałów i klapek Grendha na 2012 r. kierowana jest do kobiet z charakterem, które lubią podkreślać swój styl intensywnymi kolorami, oryginalnymi wzorami oraz aplikacjami.  W skład kolekcji 2012 r. wchodzą trzy linie bazujące na głównych trendach modowych nadchodzącego sezonu. Wszystkie modele utrzymane są w spójnej estetyce charakterystycznej dla marki – wyróżniają się wyrazistymi nadrukami i uwodzą kolorami – lecz każda z linii ma swój wyrazisty charakter.

Linia Gipsy – w etnicznym charakterze, nawiązująca do ducha stylu cygańskiego poprzez połączenie kolorowych materiałów ze złotymi wykończeniami.
Linia Intimita – romantyczna i dziewczęca, w pastelowych kolorach z motywami koronki i warkoczy.
Linia Natural Heritage – nawiązująca do trendu florystycznego w modzie. Słodkie, pudrowe kolory w połączeniu z motywami kwiatowymi.

Grendha,  inspirując się najświeższymi koncepcjami ze światowych wybiegów mody, tworzy kolekcje utrzymane w aktualnych trendach i kierowane do szerokiej grupy odbiorców. Stawiając na różnorodność modeli i szeroką gamę dostępnych produktów marka dba by każda kobieta mogła poczuć się w dobrze w jej produktach.

grendaikona
grendaikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 17/08/2019 20:41

    CytujSkomentuj

    Idealne stylizacje na lato :) oczywiście, zanim się załozy takie piekne buciki, trzeba zadbać choć minimalnie o stopy. Tak, by nie pokazać szorstkich pięt czy odpukać jakichś zmian chorobowych ale gładkie i wypielęgnowane stopy. Nie trzeba wiele do tego, wystarczy pumeks, dobry obcinacz i krem nawilżający do stóp. Lakier też swoje zrobi :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.