mysikona
Ela Prochowicz
09/07/2012

MYS, czyli buty hand made z charakterem

Marka MYS wprowadza na rynek nową jakość personalizacji butów. MYS to w pełni konfigurowalne, ręcznie robione buty z wymienną biżuterią. Każda para jest indywidualnie przygotowywana pod Klienta, a zastosowane technologie są gwarancją unikatowego wyglądu oraz wyjątkowej wygody

MYS to marka stworzona przez Marcina Miętusa, Małgorzatę Fejkiel oraz Łukasza Kota z myślą o wyjątkowych, pewnych siebie kobietach, które lubią zmiany i poszukują oryginalnych i unikatowych dodatków. To buty, które odzwierciedlają charakter swoich właścicielek. Dzięki możliwości wyboru materiałów oraz kolorów użytych do produkcji obuwia MYS, a także łatwo wymiennej biżuterii i szerokiej ofercie dodatków, buty MYS zmieniają się w zależności od nastroju właścicielki i okazji!

Hand made od początku do końca
Firma MYS dokłada wszelkich starań aby każda para butów odpowiadała wymaganiom najbardziej wymagających Klientek. Obuwie jest produkowane z najlepszej jakości skór i materiałów. Tworzą je konstruktorzy, cholewkarze i szewcy, którzy ręcznie naciągają formy, ćwiekują, cieniują, podklejają podeszwę i montują obcasy oraz system mocowania dodatków. Dodatki wykonane są
z ekskluzywnych materiałów, takich jak: bawełna, jedwab z kolekcji Dolce & Gabbana, kryształy Swarovskiego, kamienie naturalne, bursztyny w oprawach ze srebra, złota i miedzi – wszystko wprost spod oka stylistów. MYS dysponuje gamą ponad 40 kolorów materiałów, dostępnych zarówno w zamszach, jak i skórach naturalnych i lakierowanych. Buty MYS tworzone są z pasją oraz precyzją. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt oraz najwyższą jakość, firma zaprosiła do współpracy projektantów, stylistów, jubilerów oraz rzemieślników.

MYS CLASSIC – ponadczasowa klasyka
Pierwszą kolekcję w dorobku marki – MYS CLASSIC cechuje ponadczasowość i klasyka, oraz wzory które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie, podobnie jak małą czarną. Oczywiście klasyka nie musi oznaczać nudy, ponieważ dzięki wymiennym dodatkom, jedną parę butów MYS można nosić na różne sposoby. Właścicielom marki zależało na stworzeniu miejsca, gdzie kobiety będą mogły zaprojektować i kupić buty jakie lubią, a nie jakie dyktuje panująca w danym momencie moda. Dlatego też, możliwość projektowanie pozwala Klientkom wybrać idealny dla nich model z kolekcji  MYS CLASSIC w ulubionym kolorze, materiale, o odpowiedniej wysokości obcasa, oraz, co najważniejsze, dobrać do tego dowolną ilość wymiennych dodatków pozwalających zmieniać charakter danej pary butów w zależności od okazji. Do każdej zakupionej pary butów MYS Klientka od razu dobiera bezpłatną parę dodatków, z możliwością dokupienia kolejnych. Inspiracją dla twórców kolekcji był dzień z życia aktywnej kobiety praca w biurze, lunch, kolacja lub spotkanie z przyjaciółmi i odwieczny problem jak tu zmieścić w torebce kilka par pasujących do okazji butów.  Z MYS to żaden problem! Wystarczy, że w torebce znajdzie się miejsce na kilka wymiennych dodatków.

Kreatywność na topie
MYS stawia również na otwartość i dialog z Klientem w kwestii  tworzenia wspólnych projektów poza konfiguratorem. Nie chcąc ograniczać się do obecnych już na rynku pomysłów, właściciele firmy otwierają się na osoby, które mają głowy pełne pomysłów na uzupełnienie obecnej oferty marki MYS. Każdy, kto ma pomysł na nowy, ciekawy dodatek, może przesłać swój projekt do właścicieli firmy,
a już niebawem, każdego miesiąca, w wyniku glosowania fanów marki na Facebooku, zostanie wyłoniony zwycięski dodatek, który zostanie wprowadzony do produkcji. Co więcej, firma ma zamiar dzielić się zyskami z każdej sprzedanej pary dodatków z pomysłodawcą projektu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej MYS www.mysshoes.com oraz strony dla fanów na Facebooku www.facebook.com/mysshoes.

mysikona
mysikona
tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.