mollie
Redakcja
16/05/2012

Obudź w sobie wiosenną energię!

Życie jest przepełnione energią… To ona odpowiada za spokój, radości i szczęście. Zanim wiosna rozbudzi zieleń i nada naszemu otoczeniu energetyczną moc przebudzenia, już dziś obudź w sobie energię swojego ciała i ducha. Poczuj swobodę i jedność

Poczuj wolność  i zrozumienie. Osiągnij  harmonię ze światem. Poczuj pełnię emocji, moc i siłę własnych możliwości.

Mollie przygotowała dla Ciebie wiosenne przebudzenie siedmioma nowymi zawieszkami. Od teraz w wyjątkowo piękny i subtelny, a jednocześnie bardzo skuteczny sposób możesz przypominać sobie o potrzebie aktywizacji głównych czakramów – centrów energetycznych Twojego ciała. Dzięki Mollie nie zapomnisz jak ważne dla Ciebie są czakry podstawy, seksualności, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i korony.

Wybierz dla siebie, swoich bliskich, przyjaciół, znajomych te, które pomogą osiągnąć Wam pełnię i szczęście. Pobudź jeden lub kilka wybranych czakramów i poczuj, że wszystko jest możliwe. Pomóż sobie odzyskać radość, piękno i uśmiech. Otwórz się wiosną na nową energię…

Zgodnie z filozofią energii do kolejnych czakr przypisane są odpowiednie barwy. Mollie pomyślała i o tym, dlatego każda wybrana zawieszka posiada woskowany sznurek w kolorze zgodnym z jego przesłaniem. Czakra podstawy – kolor czerwony, czakra seksualności – kolor pomarańczowy, czakra splotu słonecznego – kolor żółty, czakra serca – kolor zielony, czakra gardła – kolor niebieski, czakra trzeciego oka – kolor fioletowy, czakra korony – kolor jagodowy.

Czakramy są głównymi centrami energetycznymi Twojego ciała, a jednocześnie są odbiornikami i przekaźnikami energii. Dlatego też tak ważne jest ich harmonizowanie. To pozwolą zachować równowagę, spokój wewnętrzny oraz zdrowie.

Dzięki zawieszkom Mollie już o tym nie zapomnisz.

Pamiętaj, że szczęście nie ma granic… Szczęście jest dla każdego… Mollie dla każdego.

Szukaj na: www.mollie.pl

mollie
mollie

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Marta 16/05/2012 10:22

    CytujSkomentuj

    Piękna ta biżuteria! Taka delikatna i kobieca, super, wiem, bo zamówiłam i na żywo wygląda równie ładnie, jak na zdjęciach! Bardzo mi się podoba:)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.