careraikona
Ela Prochowicz
08/08/2012

Okulary Carrera

Kultowy model CARRERA 6000 powraca! Stylistyka retro, szeroka gama kolorów i wzorów sprawiają, że są one niezbędnym dodatkiem wakacyjnych podróży i miejskich eskapad

Kiedy nadchodzi lato, a temperatura rośnie nadchodzi idealny czas na zaopatrzenie się w super modne, letnie okulary. Nowa kolekcja CARRERA 6000 zainspirowana światłem i pozytywną energią słońca kojarzy się z beztroskimi wakacjami. Niebanalny design i żywe, energetyczne barwy sprawiają, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Charakterystyczne oprawki nawiązujące do klimatu lat 80. dostępne są w 14 różnych wersjach kolorystycznych, a linia podzielona jest na dwa koncepty: Camouflage i Sport.
Nie zapominaj też o ochronie oczu, z CARRERA 6000 możesz to zrobić w wyjątkowym stylu. Okulary Carrera wyróżniają najwyższej jakości soczewki, które zadbają o komfort i piękno Twoich oczu w każdej chwili. Dzięki temu, że wykonane są z super lekkiego materiału nie będziesz chciał się z nimi rozstawać. Ciesz się słońcem, postaw na świeży, dynamiczny look. CARRERA 6000  to model unisex, idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

careraikona
careraikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.