pierwsze_ikona
Ela Prochowicz
27/02/2013

Pierwsze oznaki wiosny w GOSHICO id

Soczyste kolory, włoska skóra, oryginalne wzory, nowe trendy – prezentujemy pierwsze modele torebek z wiosennej kolekcji marki GOSHICO id

Przedwiośnie oczami sióstr GOSHICO, to torebki o „pudełkowych” kształtach i nieoczywistym połączeniu barw. Modele – jak zawsze w przypadku firmy GOSHICO – ręcznie tworzone i produkowane z najwyższej jakości skór kozich z welurowym wykończeniem w soczystym wybarwieniu oraz miękkich skór licowych polskiego pochodzenia. Dwa pierwsze projekty nowej kolekcji, pomyślane jako miejski zestaw, są dedykowane kobietom modowo odważnym, szukającym połączenia elegancji wykonania z niesztampowym wzornictwem.

Mniejsza torebka przywodzi na myśli szkatułkę, w której mieszczą się najpotrzebniejsze drobiazgi. Usztywniona forma zawieszona na długim pasku przyciąga wzrok nie tylko kolorem i fakturą klapy, ale także nienaganną schludnością i idealnym kształtem zachowanym niezależnie od zawartości torebki. Zestawienie stonowanych odcieni jasnej szarości i butelkowej zieleni z żywym i soczystym kolorem amarantowym, wpisuje się w najnowsze trendy, a także zachęca do szybkiego zainaugurowania sezonu wiosennego.
Druga przedwiosenna propozycja GOSHICO id – torebka na laptopa – stanowi nowoczesną „twarz” modelu „neseserowego”, dotąd mało kojarzonego z modowymi trendami. O awangardowym wizerunku torebki decyduje w tym przypadku połączenie kształtu teczkowo-tornistrowego z barwną fakturowaną klapą, która – podobnie, jak w modelu „szkatułkowym” – kontrastuje z jasną szarością.
Obie torebki wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami polskiej produkcji i w całości – wraz z wypukłymi pasami na klapach – zostały uszyte ręcznie. Wnętrza modeli wyściełane są pikowanymi satynami. Wszystkie projekty z linii GOSHICO id zachowują unikatowość, ponieważ marka nie jest nastawiona na „masową” sprzedaż. Dodatkowo każda torebka może zostać spersonalizowana na życzenie klienta.
www.goshicoid.com


pierwsze_ikona
pierwsze_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.