ikonaloft37
Dagna Starowieyska
03/10/2014

Poznaj jesienne trendy Loft37

Poznaj najnowszą kolekcję butów „A Tale of Loft” i znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie, aby wyrazić swój styl i być wyjątkowo modną tej jesieni

Tej jesieni Loft37 stawia na elegancką i wygodną prostotę. Jeśli mocny kolor to w formie akcentu, ostry wzór tonuje klasyczny fason, zadziorne detale pojawiają się przy prostych materiałach. I właśnie dlatego główne motto jesiennej kampanii brzmi: mniej znaczy więcej.

Elegancko i wygodnie
Moda nadchodzącego sezonu to połączenie eleganckiego stylu z codziennym komfortem i mocnymi detalami. Ponieważ Loft37 stawia na klasyczne rozwiązania dominuje stonowana kolorystyka, a mocniejsze barwy częściej pojawiają się w formie akcentów. W kolekcji króluje klasyczna czerń i gołębia szarość przełamana złotem i srebrem, a także w awangardowej wersji pomarańczem, kobaltem oraz zielenią.

Propozycje Loft37 to już od kilku sezonów przede wszystkim nieszablonowy design oraz zabawa różnorodnymi fakturami – tak jest i tym razem. Najlepszym rozwiązaniem na elegancką wygodę będą m.in. sportowe sztyblety, klasyczne baleriny czy buty na płaskim obcasie.

„W naszych projektach stawiamy na wygodną elegancję. Wiemy, ile obowiązków na co dzień czeka na nas – kobiety. Pragniemy czuć się jednocześnie pięknie, modnie, ale i wygodnie. Takie rozwiązanie daje kolekcja „A Tale of Loft”, która jest połączeniem klasyki, awangardy i wygody” – komentuje Joanna Trepka, projektantka Loft37.


ikonaloft37
ikonaloft37

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.