bright_boho_ikona
Ela Prochowicz
08/03/2013

Rajskie ptaki i kwiat lotosu

Nie musisz fascynować się kulturą Dalekiego Wschodu aby zakochać się w niepowtarzalnej kolekcji kolorowych, ręcznie zdobionych toreb marki Bright Boho. Etniczne hafty zaczerpnięte z tradycji mniejszości Miao zachwycają różnorodnością wzorów i symboli

Torby Bright Boho należą do projektanckiej kolekcji, będącej mieszanką dalekowschodniego folkloru i nowoczesnych trendów. Oryginalne wzornictwo i doskonałe rzemiosło decydują o wyjątkowości i unikalnym charakterze toreb.

Tętniąca życiem i pełna barwnych wzorów kolekcja haftowanych toreb Bright Boho promuje  życie w harmonii z otaczającą nas przyrodą. Charakterystyczne wzory z dominującymi motywami kwiatów i zwierząt mają zapewnić szczęście. Kwiat lotosu – symbol dobrobytu, rajskie ptaki wznoszące się ku niebu przynoszą nam dobre myśli, a motyw smoka daje siłę i moc do działania.
Miękkie, kolorowe torby Bright Boho są zarówno modne jak i praktyczne. Niezwykle pojemne, wykonane z dbałością o każdy detal pomieszczą wszystko, czego potrzebuje nowoczesna kobieta. Idealnie sprawdzą się jako modny dodatek do miejskich, casualowych stylizacji. Torby Bright Boho doskonale wpisują się w aktualne trendy modowe: Boho Chic, Folk oraz Etno. Kolekcję pokochały już takie gwiazdy jak Katarzyna Pakosińska, Marysia Seweryn czy Katarzyna Maciąg.
Torebki ‘Bright Boho’ dostępne są na stronie internetowej www.brightboho.com.

bright_boho_ikona
bright_boho_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.