sezam_ikona
Ela Prochowicz
26/04/2014

Sukces jubilerskiej firmy regionalnej

SEZAM to rodzinna marka z tradycją sięgającą początku lat 90-tych. Nie jest to typowa firma sieciowa. Każdy z dziesięciu Salonów Jubilerskich SEZAM to odmienna oferta, przygotowana przez doświadczoną kadrę

Nie sposób nie użyć słowa „sukces” w odniesieniu do firmy SEZAM. To już 20 lat funkcjonowania na rynku małopolskim, obok korporacyjnych gigantów z branży jubilerskiej.  Co więc czyni tę firmę wyjątkową ? Czemu stali  klienci wciąż powracają i nowych ciągle przybywa?
Według właścicieli Salonów Jubilerskich SEZAM Barbary i Bogdana Buczek, sukces buduje się w oparciu o renomę i zaufanie. „Od początku funkcjonowania na rynku jesteśmy niezmiennie przekonani, że pozytywna opinia zadowolonych Klientów jest dla nas najlepszą formą promocji” – mówi  w rozmowie z EKS Magazynem Barbara Buczek.

Kolekcja Elite z mineralitu


Kolekcja Alpaka

Według niej, wartością nadrzędną jest tworzenie trwałych i uczciwych relacji zewnętrznych – z klientami i kontrahentami oraz wewnętrznych – z pracownikami.

„To osiągnięcie to zasługa wszystkich pracowników. Cieszę się, że mam możliwość współpracować z prawdziwymi fachowcami, pasjonatami i profesjonalistami” – kontynuuje Barbara Buczek .  Zapytana przez nas, jakie ma złote receptury na sukces odpowiada: „w zarządzaniu i w biznesie uczciwe zasady i ciężka praca sprawdzają się także podczas kryzysu gospodarczego. Sukces to także zdolność do podejmowania czasem ryzykownych, ale i odważnych decyzji. To konsekwentne dążenie do realizacji zaplanowanych celów”.

Kolekcja German-Kabirski


Kolekcja Crochet

Branża biżuteryjna rządzi się swoimi prawami, jak każdy rodzaj biznesu. Oprócz dbania o pozytywne relacje z kontrahentami, klientami i pracownikami firma SEZAM trzyma się najwyższych standardów jakościowych oraz najnowszych trendów obowiązujących w modzie, o czym przekonaliśmy się zwiedzając poszczególne Salony.

Kolekcja Medley

Kolekcja Murano Glass

„Nieustannie poszukujemy nowych wzorów biżuterii, śledzimy trendy wzornicze i technologiczne” – opowiada p. B. Buczek, oprowadzając nas po Salonach. „Szczególne znaczenie ma dla nas satysfakcja Kupujących, dlatego z uwagą dobieramy wysokiej jakości asortyment. Chcę również podkreślić, iż naszą misją jest dostarczanie Klientom pięknej biżuterii, często wyróżniającej się nieszablonową estetyką. Pragniemy, by nasze biżuteria odzwierciedlała coś więcej niż najnowsze trendy modowe. W naszej wizji biżuteria może spełniać marzenia o pięknych formach  z indywidualną duszą”.
W 20-lecie firmy SEZAM życzymy, aby nadal rozwijała się tak prężnie i była wzorem do naśladowania dla innych firm.

BARBARA BUCZEK, WSPÓŁWŁAŚCICIELKA SALONÓW JUBILERSKICH SEZAM

www.jubilersezam.pl

sezam_ikona
sezam_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.