KAMI_ikona1
Agat jest kamieniem ludzi kreatywnych/ fot. Michał Obrzut
Monika Mista
23/10/2011

Tajemnica w blaskach agatu

Biżuteria Agnieszki Sordyl- Gąski niejednokrotnie zdobiła pokazy mody, liczne sesje zdjęciowe, oraz zdobywała wyróżnienia w konkursach branżowych. Artystka tworzy niepowtarzalne formy i zestawienia dla kobiet wyjątkowych. Wszystkie egzemplarze biżuterii wykonane są ręcznie, z wyjątkową starannością oraz dbałością szczegóły, tak aby podkreślić ich indywidualny urok

KAMI glamour to marka stworzona przez projektantkę Agnieszkę Sordyl-Gąskę, artystkę tworząca indywidualny styl wypływający z jej osobowości.  Projektantka spełnia się artystycznie tworząc unikatową biżuterię, która dzięki użyciu najlepszych materiałów oraz doskonałemu warsztatowi zachwyciła m.in. Gosię Baczyńską, która zaprosiła ją do współpracy. Niepowtarzalność wzorów oraz wyrafinowane projekty przyniosły artystce kontrakt ze światową marką Swarovski.

Kolekcja Achates stworzona przez KAMI glamour to wyrafinowana i nowoczesna biżuteria zachwycająca nie tylko barwą, formą ale i naturalnym pięknem. W blaskach agatu zaklęta jest tajemnica tworzenia bowiem agatowe geody rodziły się w wulkanicznej lawie od początku świata. Z tej pierwotnej ekstazy powstawały przepełnione energią, ciepłem, niepowtarzalną barwą „kamienne perły”. Ta niezwykła biżuteria zaspokoi potrzebę stworzenia indywidualnej kreacji wyrażającej własny styl wymagającej kobiety. Agat jest kamieniem ludzi twórczych, kreatywnych, biznesmenów, przynoszącym powodzenie w podejmowanych działaniach.

KAMI_ikona1
KAMI_ikona1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.