bransoletkimebags
Bransoletki z najnowszej kolekcji me&BAGS/fot. mat.prasowe
Redakcja
28/11/2011

Torebki me&BAGS

Najnowsza kolekcja torebek marki me&BAGS to dynamiczne połączenie eleganckiej wygody z luksusem najwyższej jakości włoskich skór i ręcznego wykonania każdego wzoru

Utalentowane projektantki z Krakowa przygotowały kolekcję damskich torebek, która podobnie jak poprzednia – zachwyca intrygującym wzornictwem, unikatowością faktur oraz nienaganną dbałością o jakość każdego produktu.
Torebki me&BAGS to propozycja dla kobiet nowoczesnych i aktywnych, dla których torebka przestała być wyłącznie funkcjonalnym dodatkiem, a stała się manifestem własnej indywidualności, twórczej energii, siły i kobiecego przywiązania do piękna.
W projektach Ewy Kołbon i Marty Walochy intrygujące połączenia kolorystyczne z unikatowymi fakturami tworzą odrębne kobiece mikroświaty: miodowy krokodyl – dla romantycznej indywidualistki, czarna skóra merynos w połączeniu z jasnym melanżem – dla świadomej własnej siły miejskiej predatorki, pyton w kolorze taupe – dla wysublimowanej businesswoman. Kolekcję uzupełnia gama torebek we wszystkich odcieniach brązu, od ciemnoczekoladowego po miodowe.
Torebki me&BAGS wykraczają daleko poza podstawowe funkcje, które im przypisujemy. Nie są też nieporęcznymi dziełami sztuki; każda nowoczesna kobieta może wyrazić swoją nietuzinkową, silną osobowość poprzez  luksusowe torebki heart & hand made art. Kolekcję uzupełniają wykonane ze skóry, nawiązujące do trendów ze światowych wybiegów rockowe bransoletki. Kobiece i z pazurem, sprawdzą się w wielu nowoczesnych stylizacjach. Więcej informacji i sklep – www.mebags.pl


bransoletkimebags
bransoletkimebags

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.