urodzinowa bransoletka_ikona
Przez cały kwiecień można się zgłaszać po urodzinową biżuterię By Dziubeka
Monika Mista
13/04/2011

Urodzinowe upominki By Dziubeka

Świętowanie 5 urodzin Biżuterii Modowej By dziubeka rozpoczęte! Dołącz do grona wielbicielek modowych trendów w biżuterii, wybierz bransoletkę lub naszyjnik ze specjalnej urodzinowej kolekcji i odbierz swój prezent

Z okazji 5 rocznicy firma przygotowała nie tylko specjalną kolekcję stworzoną z najchętniej kupowanych produktów, ale również unikalny prezent dla każdej klientki, która dokona w kwietniu zakupów za minimum 50 zł. Urodzinowa bransoletka z trzema pomarańczowymi, ceramicznymi koralikami została zaprojektowana z myślą o noszeniu jej na co dzień do większości wiosennych i letnich stylizacji. Ciepły kolor pomarańczy – znak rozpoznawczy marki By dziubeka – w połączeniu z czarnym sznurkiem stanowi ultramodny i delikatny dodatek. Urodzinową bransoletkę można nosić samodzielnie lub – podążając za  światowymi trendami – w towarzystwie innej biżuterii o zbliżonej formie czy stylistyce.  Niewielka i subtelna urodzinowa bransoletka By dziubeka świetnie wygląda z innymi modelami z kolekcji I love By dziubeka.

Świętuj 5 urodziny By dziubeka przez cały kwiecień. Załóż kilka bransoletek na jedną rękę i zobacz jak dużo radości sprawi Ci noszenie biżuterii!

Szczegóły na www.bydziubeka.pl.

urodzinowa bransoletka_ikona
urodzinowa bransoletka_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.