small-2012
Kalina Samek
17/01/2019

Poczuj się wyjątkowo z EMOI!

Każda z nas ma inny gust oraz potrzeby, marka EMOI potrafi sprostać tym wymaganiom.

Zimowa kolekcja EMOI Celebration to przede wszystkim projekty dla kobiet, które korzystają z życia towarzyskiego i rodzinnego, chcą wyglądać kobieco i wyjątkowo. Karnawał to okazja do tego, aby czuć się atrakcyjnie i dobrze się bawić. To także moment, kiedy mamy więcej czasu, po świątecznej gorączce, chętniej wychodzimy do teatru, na spotkania ze znajomymi czy bale.


Dzięki temu, że myślimy o potrzebach naszych klientek sukienki koktajlowe, wizytowe czy eleganckie zestawy z kolekcji Celebration są wyjątkowe, uszyte w małych seriach oraz w rozmiarach 36-50.

W najnowszej linii EMOI Celebration projektanci chcieli, żeby kobieta wyglądała efektownie, nie zapominając o komforcie i wygodzie, bo tylko wtedy możemy w pełni korzystać z życia. Uwagę przykuwają subtelne przeźroczystości, koronki, szyfonowe rękawy i błyszczące tkaniny. Modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, aby ułatwić dobór do typu urody. Nieodzownym elementem eleganckiej kobiety są wełniane płaszcze i sztuczne futerka.

Wybrane projekty EMOI Celebration pokazują panie, które na co dzień znają i noszą nasze ubrania – blogerki i stylistki: Krystyna Bałakier (Moda po ludzku), Małgorzata Piotrowska (Pinot noir fashion), Magdalena Ścierska (Minimalissmo).

www.emoi.pl


small-2012
small-2012

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 17/01/2019 21:22

    CytujSkomentuj

    Bardzo lubię w polskich markach to, że po pierwsze (i bardzo ważne dla mnie i chyba nie tylko dla mnie!) – są to ubrania bardzo dobrej jakości ale i o świetnym wzornictwie, w niczym często nie ustępującym zagranicznym propozycjom. Widać, że ktoś miał i głowę i serce do tych projektów. Życzę powodzenia i kolejnych wspaniałych realizacji!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.