l-officiel1
fot.: materiały prasowe
Redakcja
17/08/2011

L’Officiel docenia polskich projektantów

Biblia mody L’Officiel promuje polskich projektantów i przedstawia trójkę liderów high fashion wywodzących się z Polski: Małgorzatę Dudek, Gosię Baczyńską i Dawida Tomaszewskiego

W L’Officiel czytamy, że polscy projektanci coraz bardziej liczą się na kalendarzach mody na całym świecie, ubierają światowe gwiazdy, zdjęcia ich projektów widać w edytorialach wielkich pism, sprzedają swoje projekty w zagranicznych butikach i wygrywają w konkursach.

Małgorzata Dudek pokazuję się na London Fashion Week, ma publikacje w zagranicznych edycjach Vogue-a i Elle i jej kreacje można widzieć na czerwonych dywanach w Hollywood i Niemczech. Stale współpracuje z top stylistami z Nowego Jorku a fashion film z projektami Małgosi i supermodelką Lindą V był wyświetlany na New York Fashion Week.

Dawid Tomaszewski pracował dla wielkich marek jak Sonia Rykiel, Alexis Mabille and Comme des Garçon, prowadzi swoją markę w Berlinie, pokazuje się na Berlin Fashion Week i jest gwiazdą niemieckiej mody.  Ma publikacje w najważniejszych magazynach mody w Niemczech.

Z kolei Gosia Baczyńska jest dwukrotną laureatką nagrody polskiej edycji Elle dla projektanta roku.  Współpracowała z  takimi modelkami  jak Lizzie Jagger, Alex Veka, Helena Christensen, Anja Rubik i Zuzanną Bijoch. Od wielu lat projektuje kolekcje dla Reserved i ubiera największe polskie gwiazdy.


l-officiel1
l-officiel1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.