SONY DSC
Ela Prochowicz
31/07/2012

Moda na ulicy

W ubiegły czwartek w Krakowie odbyła się niezwykła impreza – pierwszy modowy Flash Mob z nowymi, interesującymi markami odzieżowymi

CLAUDIUS Hair Treser Team i Idea Fix przygotowali dla miłośników mody pokaz dwóch, młodych krakowskich marek- I.CON oraz Litfashion, który można było zobaczyć w czwartek w salonie Claudius przy ulicy Floriańskiej. Klaudiusz Iciek- właściciel salonu, wraz z zespołem zatroszczyli się o spektakularne fryzury modelek. Wielkie bryły karbowanych włosów przybierały geometryczne kształty lub ludowe warkocze – czyli mix tradycyjnej ludowości, królewskiego dworu oraz nowatorskiego stylu życia.

Wspaniały makijaż wyszedł spod pędzli specjalistów od dobrego wyglądu – krakowskiej grupy FluX Art Group, a modelki z Fashion Colour Agency nosiły buty z sieciówki Venezia.

Kilka słów o marce I.CON

I.CON – Be The Change to powstały w 2011 roku duet projektantów Natalii Bujak i Michała Wojewodzica, którzy inspirując się ikonami kina, muzyki i sztuki pragnęli stworzyć niepowtarzalną propozycję na bazie ponadczasowych rozwiązań. Dopełnieniem projektów o klasycznych krojach są odważne personalizowane warianty w postaci wymiennych dodatków takich jak klapy marynarki, kołnierz, mankiety w koszuli, plecy lub rękawy sukienki. Wymienne elementy umożliwiają dynamiczne dostosowanie każdego modelu do zmieniającej się pory dnia, sytuacji czy nastroju.

SONY DSC
SONY DSC

Komentarze Dodaj komentarz (2)

 1. iconbethechange 31/07/2012 19:55

  CytujSkomentuj

  Link do wideo relacji z pierwszego w Polsce fashion flash mob’a zorganizowanego w Krakowie przez I.CON – Be The Change:

  https://www.youtube.com/watch?v=UqPkMM1_y5w&feature=player_embedded

 2. Dagmara 28/01/2019 21:00

  CytujSkomentuj

  Cudowne stylizacje i chyba cała akcja się okazała nad wyraz udana? Ktoś miał naprawdę dobry pomysł ;) widać też po uśmiechach modeli z artykułu. Super!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.