pieknografia_ikona
Anna Chodacka
07/01/2013

Zwycięzcy konkursu na twarz Pięknografii

Decyzja o tym, kto ma zostać twarzą wyjątkowego butiku Pięknografii nie była łatwa. Na casting zgłosiło się wielu uczestników z całej Polski, całkowicie różni pod względem wieku, sylwetki, stylu i zainteresowań – styliści, blogerzy, projektanci, tancerze…

Pięknografia Fashion przedstawia trzech uczestników, którzy swoją wiedzą o modzie, wyczuciem stylu, ale też prawdziwą pasją, determinacją i otwartością zrobili na nas największe wrażenie.

Malwina Nogaj

Najbardziej otwarta i radosna uczestniczka, która przyjechała do Zabrza aż znad morza, świadoma swojego ciała i doskonale czująca się przed obiektywem. Malwina jest modelką plus size (w agencji Nobody’s Perfect), zajmuje się też fotografią i udowadnia, że piękno, radość życia i pewność siebie nie mają nic wspólnego z rozmiarem.

Wojciech Wyza

Model, projektant, który mimo młodego wieku stworzył własną markę ubrań unisex, wziął udział w wielu pokazach i sesjach, znalazł się na okładce książki. By dotrzeć do Zabrza na czas musiał wyjechać o 4 nad ranem, mimo to opanowany, dobrze przygotowany i świetnie ubrany zrobił na nas duże wrażenie.

Oliwia Podobińska

Najmłodsza uczestniczka o niezwykłej urodzie i twarzy uwielbianej przez obiektyw. Pasjonatka fotografii, która z wielkim wdziękiem i pokorą wciela się w rolę modelki, mimo że na codzień sama znajduje się po drugiej stronie obiektywu.

- Laureaci konkursu wzięli udział w pełnej kontrastów sesji zatytułowanej „Grzeszni(nie)Grzeczni”, która jest próbą opowiedzenia historii corocznego przenikania się postu z karnawałem i pokazuje, że grzeszni i grzeczni to wciąż te same osoby, które bawiąc się stylem wcielają się w różne role - mówi Asida Turawa, współwałścicielka butiku Pięknografia.

Zdjęcia: Pięknografia, fotograf Radosław Rędzikowski, obróbka graficzna: Asida Turawa

Wizaż: Wojtek Kozub Flux Art Group

Fryzury:  Marlena Kochan

Projektanci:  Gabriela Hezner, Łukasz Waszkiewicz, Aneta Zielińska, Agnieszka Osipa, Single Styl.

pieknografia_ikona
pieknografia_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.