sakuraikona
"Jak ładnie dziś wyglądasz!" - ile razy Drogie Czytelniczki słyszycie te słowa? Jeśli za mało, albo wcale - to pomyślcie o niewielkich zmianach / Fot. Dominika Sułkowska
Monika Mista
10/09/2011

Chwila na zmiany w Sakura Dance & Beauty

Ochota na metamorfozy jest oczywistą potrzebą wynikającą z kobiecej natury. Nie znosimy stagnacji, uwielbiamy się zmieniać – stąd tak często nowe fryzury, zakupy, zabiegi upiększające. Wszystko po to, aby jak najczęściej słyszeć w pracy i w domu: „Jak ładnie dziś wyglądasz”. Tak niewiele, ale miło od czasu do czasu to usłyszeć

Tym razem, wraz z centrum „Sakura Dance & Beauty” prezentujemy metamorfozy pani Małgorzaty – nauczycielki z Krakowa. Przebiegły one w dwóch etapach: zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i pielęgnacyjne, fryzjerskie. Podsumowując efekty dwóch dni pracy nad wizerunkiem naszej ochotniczki, samo cisnęło się na usta: „Jak ładnie Pani wygląda”. Która z Was, Drogie Czytelniczki, miałaby ochotę na takie zmiany?

PRZED


PO


PRZEBIEG METAMORFOZ

Makijaż permanentny brwi

Jego celem było podkreślenie naturalnego piękna i wyrazistości. Makijaż brwi pozwala skorygować ich kształt i stworzyć wrażenie ich zagęszczenia.

Mezoterapia igłowa twarzy

Najskuteczniejsza metoda wprowadzania do skóry substancji czynnych na bazie kwasu hialuronowego, antyoksydantów i bukietu witamin, służąca modelowaniu i lifitingowi twarzy (lub sylwetki).

Zabieg na twarz i dekolt Aromatic

Zabieg odświeżający, nawilżający – na bazie kosmetyków Guinot. W ramach zabiegu – masaż zapachowym olejkiem witalizującym, maska gumowa z dodatkiem wyciągów roślinnych kasztanowca i mimozy(kasztanowiec wzmacnia naczynia krwionośne, a mimoza ma właściwości odżywcze i nawilżające). Uwieńczeniem było pokrycie skóry twarzy i dekoltu, kremem napinającym Guinot dla skóry dojrzałej.

Pedicure SPA

Kąpiel z solą, usunięcie skórek, opiłowanie, frezowanie, masaż stóp, kremowanie, malowanie, zdobienie.

Manicure

Rozmiękczenie i wycięcie skórek, kąpiel w parafinie, pomalowanie, zdobienie.

Fryzura


Farbowanie włosów na kolor czarny, czterostopniowa rekonstrukcja włosów Joico – I etap: oczyszczanie, II etap: wygładzanie porowatości włosa, III etap: nawilżenie, IV etap: wygładzenie, strzyżenie, modelowanie.


PO – odsłona druga

Make-up - delikatny makijaż na co dzień – niewieczorowy, nieimprezowy, lecz genialnie nadający się do pracy, podkreślający kobiecość.

Stylizacja – odzież firmy Mango, buty firmy Hego’s/ Galeria Krakowska, ul. Pawia 5 w Krakowie.


Wszystkich zmian dokonano w Sakura Dance & Beauty w Krakowie, ul. Mogilska 69A. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej www.sakuracentre.com. Zapisy na zabiegi są przyjmowane pod numerem telefonu: 12 294 90 32.


Zdjęcia: Dominika Sułkowska

Powyższy materiał jest materiałem reklamowym

sakuraikona
sakuraikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. anata 17/11/2013 11:18

    CytujSkomentuj

    Sama bym sie metamorfozie poddała i zmieniła się na lepsze ,odmieniła swój look ;)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.