1b_poprawka.indd
Monika Mista
18/08/2011

Nowy „look”, czyli Męskie Metamorfozy

Twój mężczyzna usilnie poszukuje stylu? Pragnie zmienić lub odświeżyć swój wizerunek? Chcesz mu sama coś zaproponować przy najbliższej okazji? EksMagazyn przedstawia kilka oryginalnych połączeń garderoby i dodatków z myślą o różnych okolicznościach. Wystarczy zaledwie kilka akcesoriów, aby nabrać wyrazistości i zdefiniować się na nowo!

Wizytowo, albo oficjalnie

Klasyczna marynarka i spodnie to najczęściej wybierany strój przez mężczyzn do pracy lub na ważniejsze okoliczności. Warto wówczas zwrócić uwagę na dodatki, zwłaszcza jeśli są to spotkania biznesowe – szczegóły mają wówczas bardzo duże znaczenie. To akcesoria dodają wówczas klasy i świadczą o dobrym lub złym guście.

Propozycja nr 1. Buty Kazar 379zł, Marynarka PLICH 2800zł.

Akcesoria: torba na laptopa PLICH 1450zł, pasek Kazar 149zł, pióro lub długopis Pierre Cardin 249zł, spinki do mankietów Apart 179zł, spinki do mankietów Soraya 129zł.


Półsportowo i półelegancko

To propozycja, która doskonale pasuje do każdego mężczyzny bez względu na okazję – proste klasyczne jeansy, klasyczne buty i skromna, ale udziwniona bluzka. Smaku dodaje duża torba, którą można nosić do pracy, na siłownię, basen lub dosłownie wszędzie. Przy tak klasycznej stylizacji ważnymi dodatkami będą także zegarek i pasek, które mogą się wyróżniać. Dlatego Drogie Czytelniczki, jeśli nie macie czasem pomysłów na prezent dla swoich partnerów, to zadbajcie właśnie o te akcesoria.

Propozycja nr 2. Buty Kazar 379zł, bluza Zara 169zł, spodnie Diesel 459zł, torba Iceberg 1187zł.

Akcesoria: pasek Diesel 409zł, torba Diesel 595zł, zegarek Bisset 519zł, etui na klucze Diesel 129zł.


Sportowo, a przy tym ultraciekawie

Jeśli jazda na rowerze albo jogging jest zawsze problemowe i Wasz partner niechętnie się na nie decyduje, wystarczy kilka małych zmian, aby nawet w dresie poczuł się o wiele bardziej atrakcyjnie. Ładne okulary, ciekawa saszetka i t-shirt i nawet zwykły spacer stanie się przyjemniejszy. I jeszcze jedno, Panowie nie bójcie się szalików, apaszek, kominów i innych dodatków pod szyją, bo możecie w nich wyglądać naprawdę fantastycznie.

Propozycja nr 3. Spodnie Zara 149zł, buty Kazar 389zł, okulary Diesel 739zł, t-shirt Diesel 249zł, szalik Diesel 155zł.

Akcesoria: bransoletka Diesel109zł, saszetka na dokumenty Diesel 359zł, laptop Samsung 3200zł.


Oryginalnie…

Proponujemy tym razem kapelusz i szalik, jako doskonałe uzupełnienie garderoby. Pozostałe dodatki to skórzane buty, torba, pasek i portfel. Zwyczajnie, a jednak nie sposób nie zwrócić uwagi. Jak Wam się podoba?

Propozycja nr 4. Kapelusz Zara 49,90zł, szalik Zara 99,90zł, koszula Zara 169zł, spodnie Zara 199zł, buty Kazar 389zł, torba Zara 219zł.

Akcesoria: portfel męski Iceberg 359zł, pasek z portfelem Iceberg 1165zł, kurtka Zara 499zł, pasek Kazar 159zł.


Sesja powstała we wnętrzach krakowskiego D.O.M. Concept Store / www.domconceptstore.pl

przy udziale i pomocy:

*Jacek Świderski z FOTO TERMINAL – koncept i zdjęcia/ www.fototerminal.com

*Maja Biduś i Marcin Kulak (www.marcinkulak.com) – stylizacja i wizaż

*Olav Mbeda Ndege – model

*Marek Wróblewski – retusz , grafika / www.marekwroblewski.com

1b_poprawka.indd
1b_poprawka.indd

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.