jedynakikona
Dagna Starowieyska
29/09/2011

Adrzej Jedynak na jesień/zimę 2011

Kolekcja futer marki Andrzej Jedynak w sezonie jesień-zima 2011/12 to zabawa w łączenie klasycznie definiowanej luksusowej mody z elementami najświeższych trendów

Do linii futer i kożuchów dołącza silna reprezentacja modowych akcesoriów docenianych przez koneserki mody: począwszy od miękkich okryć głowy łączonych z długimi szalami, skończywszy na charakterystycznych futrzanych getrach inspirowanych mroźną Alaską. Bieżąca kolekcja Andrzej Jedynak pokazuje mnóstwo niebanalnych sposobów noszenia futra, dotychczas zarezerwowanego głównie na okrycia wierzchnie. Zabawa formą, miksowanie stylów, łączenie przepychu z minimalizmem i prostotą – oto główny nurt kolekcji! Marka Andrzej Jedynak zachęca nas do przełamywania stereotypów, przekonuje, że futro nie jest zarezerwowane wyłączenie jako dystyngowane okrycie wieczorne, ale jako luksusowy element codziennych modowych stylizacji. Kobieta w krótkiej wełnianej mini i grubych, zimowych legginsach, skąpana w rdzawych odcieniach brązu i gorzkiej czekolady na botki zakłada w tym sezonie futrzane getry. Ten efektowny dodatek sprawia, że cały outfit nabiera wyrazistego, niepowtarzalnego charakteru.

Marka Andrzej Jedynak nie zapomina o swoich korzeniach. Kolekcja jesień- zima to również bogata linia klasycznych, eleganckich futer o zróżnicowanych fasonach. Każda kobieta znajdzie tu dla siebie coś, co podkreśli jej indywidualny, wysmakowany styl. Dla koneserek kożuchów powstała cała linia okryć z najwyższej jakości materiałów: ciepłe budrysówki, krótkie kurteczki o fasonie modnych pilotek, wykończone futrem w okolicy kołnierza o casualowym stylu oraz bardziej eleganckie długie kożuchy.
Sezon jesień-zima 2011/12 różni się z pewnością od poprzednich. Nie boimy się łączenia tego co do tej pory kojarzyło się z wyrafinowaną elegancją z prostymi, codziennymi stylizacjami. Komponujemy skórzane spodnie z futrzaną czapką z norek, a do dzianinowych legginsów wkładamy futrzane getry. Dzięki palecie pomysłów, jakie w tym sezonie proponuje marka Andrzej Jedynak jesień i zima będą kolorowe jak nigdy dotąd. A hasło, które przyświecać nam będzie przy kreowaniu kolejnych stylizacji to: przede wszystkim moda!

jedynakikona
jedynakikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.