reservedikona
gamma
25/10/2011

BEAUTIFUL STORY RESERVED

Jesienno-zimowa kampania BEAUTIFUL STORY RESERVED to portrety Sashy Pivovarowej, rosyjskiej top modelki i Brytyjczyka Jacey’a Elthalion’a, postaci znanych z największych pokazów i światowych kampanii reklamowych. Zobacz backstage z sesji zdjęciowej promującej aktualną kolekcję polskiej marki

Piękni i spełnieni bohaterowie odwiedzili wraz z RESERVED Paryż – wyjątkowe dla mody i sztuki miasto. Agata Pospieszyńska, w swoim fotograficznym reportażu, odkrywa kulisy i niepowtarzalną atmosferę, towarzyszącą powstawaniu tej niezwykłej sesji.
W sezonie jesień-zima 2011/12 swoje piękne historie opowiedzieli marce RESERVED – Sasha Pivovarova, jedna z najbardziej zjawiskowych modelek świata i zmysłowy brytyjski top model Jacey Elthalion, tłem opowieści stał się magiczny Paryż, który jak żadne inne europejskie miasto przyprawia o zawrót głowy. Tu wszystko jest możliwe, spełniają się marzenia, a każdy dzień jest inny od poprzedniego. W trakcie sesji Sasha i Jacey odkrywali przed polską ekipą swoje ulubione miejsca i byli świetnymi towarzyszami miejskiej włóczęgi.

Autorką zdjęć backstage po raz kolejny została Agata Pospieszyńska, która  doskonale oddała klimat panujący za kulisami kampanii: skupienie, ciężką pracę, ale także świetną zabawę i serdeczną atmosferę. -To było niesamowite doświadczenie. Praca w Paryżu z jedną z topowych modelek na świecie daje bardzo duże możliwości. Paryż, to miasto miłośników kawy, romantycznych uliczek, wielkiej sztuki i ponadczasowej mody. Sasha świetnie tu się odnalazła. Byłam mile zaskoczona, że poza tym, że jest zjawiskowo piękna, jest również bardzo ciekawą osobą, ma wiele zainteresowań. Na plan przychodziłyśmy z przyjemnością, a po zakończeniu zdjęć chętnie spędzaliśmy razem czas. Ta współpraca zdecydowanie należy do najlepszych w mojej karierze! – podsumowuje Agata Pospieszyńska czas spędzony na sesji w Paryżu.

reservedikona
reservedikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.