primamodaikona
Ela Prochowicz
16/03/2012

Colori del Mare

Soczyste barwy, energia i elegancja zarazem – najnowsza kolekcja PRIMAMODA na wiosnę – lato 2012 emanuje włoskim stylem i temperamentem. W tym sezonie PRIMAMODA przenosi nas w świat koloru!

Kolekcja, tak jak poprzednia jesienno-zimowa kampania „Cafe Milano”, utrzymana jest we włoskim klimacie. Tym razem tematem sesji są „Colori del Mare”, czyli „Barwy morza”. Włoskie wybrzeże budzi skojarzenia z błękitem i turkusem wody, palącym słońcem, ciepłym piaskiem, a także pełną kolorów, morską fauną i florą. Dzięki intensywnym i soczystym kolorom, które królują zarówno w tendencjach na zbliżający się sezon, jak i w kolekcji marki, przywodzi ona na myśl prawdziwie włoskie lato!
Wśród wiodących modeli nie zabraknie tych w odcieniu słonecznego żółtego, intensywnego pomarańczu, amarantu, ognistej czerwieni czy wielu odcieni niebieskiego zainspirowanych przez „Colori del Mare”! Również klasyczny „nude” w połączeniu z ultra wysokimi szpilkami, czy sandałami na koturnie zyskuje zupełnie nowy wyraz.
Kolekcję wiosna – lato 2012 charakteryzuje włoska elegancja i styl, które przejawiają się nie tylko w nadmorskiej kolorystyce, ale przede wszystkim w fasonach butów. W tym sezonie hitem będą kultowe „charlestony”, sandały na koturnie czy obcasy słupki. Do miejskich eskapad idealne będą perforowane kozaki w wersji letniej, wygodne baleriny w wężowe printy czy zdobione sandały.
PRIMAMODA to także torebki utrzymane w najnowszych trendach. Wśród propozycji nie zabraknie mocno lansowanej w tym sezonie modelu „reklamówki”, listonoszki w wersji oversize, czy stylowych kuferków w różnych rozmiarach. W kolekcji znajdziemy zarówno klasyczne odcienie brązów, jak i intensywny amarant czy kobalt.

primamodaikona
primamodaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.