calzedoniaikona
Ela Prochowicz
16/07/2012

Dziecięca kolekcja plażowa 2012 marki Calzedonia

Szalone gonitwy po plaży, budowanie zamków z piasku czy kąpiele w morzu… Wakacje to wymarzony czas dla każdego dziecka! Calzedonia stworzyła zabawną i wygodną kolekcję kostiumów kąpielowych, dzięki którym te beztroskie chwile spędzone na plaży będą jeszcze przyjemniejsze!

W tym sezonie hitem są marynarskie i hawajskie inspiracje. W kolekcji nie zabrakło pasiastych i kwiatowych wzorów, kropek, ozdobnych elementów czy falbanek. Dziewczynki mogą wybierać spośród jedno i dwuczęściowych kostiumów oraz uroczych bikini. W kolorystyce dominują błękity, czerwień, granat, róż, słoneczny żółty czy tak modna w tym sezonie limonka.
W kostiumach Calzedonia najmłodsze klientki mogą nie tylko modnie, ale i wygodnie przemierzać plażę i udawać się na morskie eskapady!
Dla chłopców Calzedonia przygotowała równie modne propozycje bermudów, szortów i kąpielówek.  W kolekcji dominuje granat, zieleń, czerwień i błękit. Prawdziwym must have są hawajskie wzory, krata i marynarskie pasy w różnych połączeniach kolorystycznych.

calzedoniaikona
calzedoniaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.