cossack_ikona
gamma
17/12/2011

Emerald Mist

Kolekcja marki RINA COSSACK na sezon Jesień/Zima 2011 to kontynuacja niezwykłych połączeń kolorów, które stają się znakiem rozpoznawczym projektantki. Powrót do klasycznej a zarazem nowoczesnej elegancji dzięki użyciu najszlachetniejszych i najdoskonalszych tkanin

Miękkie kaszmiry, wełny oraz delikatne jedwabne muśliny to definicja współczesnego luksusu. Projektantka tworząc kolekcję inspirowała się niezwykłymi kolorami oceanicznej głębi i blaskiem szlachetnych kamieni takich jak szmaragdy, szafiry czy topazy. Ciemny turkus morskich głębin, czerń, granat na zasadzie kontrastu wydobywają intensywność szlachetnej barwy miodu oraz rudości. Piaskowy beż to z kolei doskonałe tło dla zdecydowanej, intensywnej zieleni. Płynne linie wody znalazły odzwierciedlenie w kroju zwiewnych, jedwabnych kreacji – momentami transparentnych jak mgła. Nawet wełniane sukno w rękach utalentowanej projektantki nabrało niezwykłej lekkości i kształtu fal.
Paleta barw zaczerpnięta z natury doskonale otula kobiecą sylwetkę tworząc indywidualny styl. Podkreśla i wydobywa charakter każdej z pań.

cossack_ikona
cossack_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 18/01/2020 11:07

    CytujSkomentuj

    Bardzo uzdolniona młoda projektantka. Osobiście niestety nie miałam szansy poznać ale w internecie widzieć bardzo miło jest jej rozwój. Pięknie łączy barwy, nie boi się zdecydowanych form. Tylko pogratulować talentu i życzyć dalszego rozwoju.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.