ESPRIT_ikona
Ela Prochowicz
12/09/2013

Esprit na jesień

W sezonie jesień/zima 2013 Esprit będzie kontynuować swoją podróż – tym razem w miejsca spokoju i harmonii, zapierającej dech w piersiach natury i absolutnego wyciszenia

Nadchodząca jesień będzie czasem podróży w nowy wymiar, gdzie kobieta Esprit będzie otwarta na przyjęcie kultury, poezji i piękna otaczającego ją krajobrazu. Podróży do miejsca, gdzie w cichym odosobnieniu będzie mogła oddać się refleksji na ich temat,  kontemplować nad nimi w głębi swojego umysłu i przeżywać je w swoich snach.
Kto lepiej mógłby urzeczywistnić tę jednoosobową narrację niż modelka i fotograf Astrid Muñoz? Ta portorykańska piękność, której zdjęcia zdobiły niezliczoną ilość okładek międzynarodowych magazynów mody oraz mająca na swoim koncie udział w pokazach największych europejskich projektantów, od światowych stolic mody woli surowe piękno swojego rancho w Patagonii. Specjalizująca się w autoportretach Muñoz, swoje wieloletnie doświadczenie w pracy przed obiektywem łączy z umiejętnościami wykwalifikowanego fotografa.
Jako modelka i fotograf kolejnej kampanii Esprit, Astrid Muñoz jest idealnym przykładem pewnej siebie, wszechstronnie utalentowanej i namiętnej kobiety Esprit.

ESPRIT_ikona
ESPRIT_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.