evaikona
Aktorka Eva Mendes w butach Reenev i ubraniach z najnowszej kolekcji Reebok Easy Tone
gamma
27/02/2011

Eva Mendes ambasadorką Reebok

Aktorka, która występuje w najnowszym filmie „Last Night”, obok Keiry Knightley i Sama Worthingtona, dołączyła do marki Reebok oraz do siedmiu inspirujących kobiet z całego świata – użytkowniczek EasyTone zwanych Reeformatorkami, aby wesprzeć kolekcję EasyTone wiosna/lato 2011 i wprowadzić globalnie na rynek nowość – odzież EasyTone

„Czuję się lepiej, gdy jestem w dobrej kondycji i dlatego lubię Reebok EasyTone – dostaję coś ekstra podczas zwykłych, codziennych zajęć” – powiedziała Eva Mendes dodając: „W trakcie długich dni na planie i podróży nie zawsze można skorzystać z pełnego treningu, dlatego muszę odpowiednio wykorzystać precyzyjnie wyliczony czas. Właśnie dlatego uwielbiam chodzić na spacery i wyprowadzać psa mając na nogach buty EasyTone. Jest jeszcze lepiej, od kiedy strój EasyTone pomaga mi upiększać kobiece kształty! Buty Reebok EasyTone wyglądają wspaniale – mają elegancki, smukły wygląd jak prawdziwe sportowe buty.”

Ubrania z kolekcji EasyTone wykorzystują opatentowane przez Reebok taśmy ResisTone™, które powodują powstawanie oporu przy każdym ruchu. Taśmy ResisTone™ stworzono z wytrzymałego, choć elastycznego materiału. Projektanci przygotowując najnowszą kolekcję podparli się badaniami anatomicznymi i rozmieścili taśmy w strategicznych dla ubrań punktach – tam, gdzie najbardziej przylegają do ciała.

Dolne partie odzieży, czyli spodnie, szorty i krótkie spodenki, przy każdym kroku aktywują ścięgna oraz mięśnie pośladków i czworogłowe ud. Górne partie odzieży – topy z linii EasyTone, koszulki z rękawami trzy-czwarte oraz koszulki bez rękawów formują górne części ciała, wymuszając przy tym jego prawidłową postawę.

Oprócz ubrań z kolekcji EasyTone, Eva Mendes została sfotografowana w najpopularniejszym w tym sezonie modelu obuwia Reebok EasyTone – modelu Reenew. Sportowy styl, charakterystyczny dla wszystkich modeli butów Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg z każdym krokiem.

evaikona
evaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.