jaroszewskaikona
Julia Nieznalska
14/09/2012

Jesienna kolekcja Natalii Jaroszewskiej

Stonowana kolorystyka ubrań, otulające ciało dzianiny oraz luksusowe miękkie skóry to, według Jaroszewskiej, przepis na doskonałą jesienną garderobę. Kolekcja projektantki utrzymana w kolorystyce ciepłych brązów, rudości, ciemnej czekolady oraz kamienia jest komfortowa a jednocześnie ultrakobieca

Casualowy charakter ubrań podkreślają sportowe wykończenia – troczki i bluzowania, które ciekawie kontrastują z najwyższej jakości dzianinami. W kolekcji znalazły się również sylwetki z motywem orchidei malowanym na jedwabnej tkaninie.
„Realizacja sesji z profesjonalistami to ogromna przyjemność, zwłaszcza gdy współpracujemy ze sobą od kilku sezonów. Tym razem zdecydowaliśmy się na zdjęcia poza studio, chcieliśmy osadzić modelkę i ubrania w miejskim, niezobowiązującym otoczeniu. Zdjęcia nie są statyczne, mają nieco reportażowy charakter, mam nadzieję, że udało nam się pokazać moje najnowsze projekty w naturalny, niewymuszony sposób.” – powiedziała Natalia Jaroszewska.
Zdjęcia najnowszej kolekcji Natalii Jaroszewskiej wykonał duet Caroline Anielewska i Irek Kamieniak, którzy już wcześniej realizowali sesje innych projektów artystki.

Foto: Carolinie Anielewska & Irek Kamieniak
Hair: Maciek Wróblewski / You&You
Make-up: Karolina Roch/MAC Cosmetics
Stylizacja: Natalia Olga Mikołajewska
Asystent fotografów: Mateusz Lisiecki
Do sesji wykorzystano buty i torebki z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji KAZAR.

jaroszewskaikona
jaroszewskaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.