ikonajez
Portfel i T-shirt z najnowszej kolekcji marki CROPP/fot.mat.prasowe
gamma
28/03/2011

Jeż Jerzy w kolekcji Cropp

Specjalnie z okazji premiery najbardziej najeżonej komedii w historii polskiego kina „Jeż Jerzy”, CROPP przygotował kolekcję z jej niegrzecznym anty-bohaterem – samym Jeżem Jerzym.

Jeż Jerzy, śmigając na deskorolce między blokami, wskoczył prosto na CROPP-owe t-shirty, portfele, a nawet skarpetki. Zabawne, wyraziste nadruki, w żywych komiksowych kolorach prezentują kreskówkowego bohatera w najdziwniejszych pozach i okolicznościach. Kolekcja nie jest „grzeczna”, jest taka jak bohater filmu – zakręcona, z dużą dawką humoru i niekoniecznie poprawna politycznie. To jednocześnie zapowiedź filmu, który już niebawem ukaże się na ekranach polskich kin.

Film „Jeż Jerzy” powstał na podstawie popularnego komiksu stworzonego przez Rafała Skarżyckiego i Tomasza Lwa Leśniaka. To wybuchowa mieszanka bezpardonowej satyry na polską rzeczywistość, nierzadko absurdalnej fabuły i niecenzuralnych dialogów oraz najwyższych lotów animacji. Film wyreżyserowali Tomasz Leśniak, Wojtek Wawszczyk i Kuba Tarkowski, a głosów bohaterom użyczyli między innymi Borys Szyc, Misiek Koterski, Maria Peszek i Maciej Maleńczuk.  Jeżowa kolekcja dostępna jest  w salonach CROPP.

Źródło: mat.prasowe

ikonajez
ikonajez

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.