kostiumyikona
Kampania promujące kolekcję strojów RESERVED/fot. mat.prasowe
gamma
01/08/2011

Kostiumy kąpielowe RESERVED

Cudowne letnie chwile, wakacje, radość, morskie kąpiele i długie słoneczne godziny. Tego lata postawmy na niebanalne połączenia, ferie barw i kobiece linie bo mowa o kostiumach kąpielowych, kuszącym atrybucie tego sezonu

RESERVED stawia na różnorodność. Spotkamy tu skąpe bikini, bardziej zabudowane formy, czy stroje jednoczęściowe. Kuszą letnie połączenia kolorów: pomarańcz z błękitem , motywy kwiatowe zatopione w granacie czy tropikalne safari. Róż miesza się z soczystą pomarańczą, błękit ujawnia się we florystycznych motywach. Bardziej stonowane i zawsze na czasie black & white zaskakuje geometryczną formą kroju.
W modzie kąpielowej silnie zaznaczonym trendem jest koncepcja duo- różniące się kolorem czy deseniem dwie części kostiumu. Jaskrawe elementy góry świetnie współgrają z bardziej stonowanym dołem. Ponad wszystko modna jest barwna mozaika, feeria letnich barw ujęta w rozmytym wodą zestawie, fantazyjnie współgra z wielkim słonecznym kapeluszem czy naszyjnikiem w kształcie serca. Ulubionymi dodatkami tego lata są kolorowe, plastikowe bransoletki, wisiorki, koraliki i ogromne okulary, a wszystko w stronę słońca.

kostiumyikona
kostiumyikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.