stroje_decathlon
Fot. Materiały prasowe Decathlon
Ela Prochowicz
12/06/2014

Kostiumy Nahia: zmieniaj się każdego dnia!

Tego jeszcze nie było – ponad 3 000 kombinacji kostiumów kąpielowych w jednym miejscu, czyli najbardziej innowacyjna oferta tego sezonu!

Zostań swoją własną stylistką i z bogatej oferty Tribord Nahia z Decathlonu wybierz taki zestaw elementów, który sprawi, że będziesz wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś. Ponadto, dzięki niezliczonej liczbie kolorowych dodatków, takich jak tasiemki, możesz dowolnie zmieniać swój kostium i każdego dnia czuć się wyjątkowa. Baw się modą z Decathlonem! Każda z nas wie, jak chciałaby wyglądać na plaży. Jesteśmy świadome swoich atutów i wiemy jaki kostium najlepiej je podkreśli. Niestety jak dotąd miałyśmy do wyboru jedynie standardowe, gotowe propozycje, które nie zawsze spełniały nasze potrzeby. Bo przecież każda z nas oczekuje czegoś innego!

Decathlon zachęca, aby bawić się modą i z niezwykle szerokiego wyboru produktów i elementów Nahia komponować swoje własne, spersonalizowane zestawy. Oferta obejmuje różnorodne typy krojów kostiumów dwuczęściowych Nahia, z których każda z nas może dobrać taki, który najlepiej pasuje do rodzaju figury. Jeśli na przykład masz figurę gruszki, możesz wybrać bardziej odkryty stanik oraz pełniejszy dół. Z kolei panie o figurze jabłka mogą zdecydować się na tankini. Dodatkowo do każdego wybranego zestawu można dopasować różne kolorowe tasiemki, które zawiązane w wybrany przez nas sposób, podkreślą naszą indywidualność. Wszystkie kostiumy Nahia są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a jedyne, co cię zaskoczy, to ich przystępna cena – swój wymarzony i zaprojektowany zgodnie z własnym gustem kostium (góra + dół + tasiemki), możesz mieć już za jedyne 64,97 zł. Bo każda kobieta powinna móc pozwolić sobie na stworzenie własnego stylu!
Mieszaj style i kolory. Zabaw się w projektantkę mody i skompletuj taki kostium, w którym poczujesz się po prostu piękna. Wariantów jest ponad 3 000, więc nie bój się zabrać ze sobą kilku koleżanek. Każdy zestaw na pewno będzie inny. Poniżej kilka propozycji pomysłów na stylizacje.

stroje_decathlon
stroje_decathlon

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.