nifelatoikona
Ela Prochowicz
06/07/2012

Letnia kolekcja NIFE

Cytryna, brzoskwinia, truskawka i pomarańcza – to owocowe kolory lata, które pojawiły się w nowym, letnim lookbooku marki NIFE. Nadszedł czas, by porzucić stateczne i oficjalne barwy, na rzecz radosnych, iście wakacyjnych odcieni!

W oczekiwaniu na pojawienie się nowej jesiennej kolekcji, NIFE proponuje swoim klientkom letnią, kolorową mini kolekcję, która jest również ostatnią odsłoną linii Miss Charm. W nowym lookbook’u znajdziemy delikatne bluzki z subtelną falbaną, cygaretki z wysokim stanem oraz dwukolorowe lekkie żakiety. Barwy, które odgrywają tu kluczową rolę z pewnością nie pozwolą nam zapomnieć o lecie. Cytrynowe i brzoskwiniowe topy możemy swobodnie zestawić z cygaretkami w intensywnym kolorze truskawki, a gdy nadejdzie letni, nieco chłodniejszy wieczór NIFE proponuje jedną z dwukolorowych marynarek w odcieniu soczystej maliny, lub dojrzałej pomarańczy. Owocowy trend w lookbooku marki zdecydowanie objawia w kolorach inspirowanych letnimi owocami. Każdy model, to doskonała możliwość stworzenia zarówno oficjalnego, jak i casualowego outfitu. Za sprawą dodatków dowolna, proponowana przez markę bluzka czy też spodnie, mogą w jednej chwili przeistoczyć się w sportowy, ekstrawagancki bądź też codzienny outfit – wszystko zależy od kreatywności
i pomysłowości właścicielki. Lato to okres beztroskiej zabawy kolorem i formą, dlatego warto go w pełni wykorzystać z nową linią NIFE!

Więcej na www.nife.pl

nifelatoikona
nifelatoikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.